Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:20


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
DoLbY
Poslať  Predmet príspevku: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 14 Sep 2017, 07:21

Registrovaný: 14 Sep 2017, 07:12
Príspevky: 8

Offline
Zdravím, mám záujem o držiaky bočných kufrov na bulldoga.. Vidím, že sa nedajú tak ľahko zohnať.. Našiel som jednu zahraničnú stránku, kde stoja 400€+, čo sa mi zdá prehnane veľa.. Predáva niekto niečo také na Slovensku za rozumnú cenu? Ďakujem.



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 14 Sep 2017, 11:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
V Čechách to prodávají od swmotech za cca 5500, - Kč nové, systém quick lock. Určitě to bude i na Slovensku. Zkus Google. Tady to má třeba zde http://www.doplnkynamoto.cz/13101-nosic-kufru-sw-motech-quick-lock-pro-pro-yamaha-bt-1100-bulldog.html a umí to poslat i na Slovensko.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 17 Sep 2017, 19:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Za mě jen poznatek k těm quick-lock kufrům : nepatří k nejrobustnějším. Jejich hlavní výhodou má být rychlá demontáž - povolíš quicklocky a shodíš rám, motorka během minuty vypadá jakoby žádné držáky neměla.
Ale tady přichází ouvej : zadní blinkry se musí přestěhovat na konzoli, která je chycená u SPZ. Jakmile sundáš ten rám, celý tenhle komplet (tzn. dodatečná ocelová konzole + blinkry) visí pouze na plastovém držáku SPZ a ten ti dříve nebo později praskne. Za mě je to nepoužitelné řešení a buď si musíš vymyslet zpevnění (budeš-li blinkry trvale vozit na konzoli) , nebo blinkry pracně přemísťovat do originálního místa při každém sundání kufru.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


DoLbY
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 17 Sep 2017, 19:15

Registrovaný: 14 Sep 2017, 07:12
Príspevky: 8

Offline
:/ Existuje nejaké menej komplikované a lacnejšie riešenie? Povedzme, že by som nekupoval kufre, ale iba brašne/tašky.. Tie ale tiež musia mať nejaký rám.. nie?


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 18 Sep 2017, 08:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Na boční tašky většinou potřeba nejsou, jen musíš koupit pevné, ne laciné srajdy co nedrží tvar. Já mám jen malé rámečky na držáku top case, aby se nesklápěly ke kolu. Home made je za babku, vymyslet můžeš leccos. Ale jelikož jezdím sám stačí mi top case maxia, do té se sbalím v pohodě a tašky jsem vystřelil do světa.


Naposledy upravil amik dňa 18 Sep 2017, 19:38, celkovo upravené 1


DoLbY
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 18 Sep 2017, 09:16

Registrovaný: 14 Sep 2017, 07:12
Príspevky: 8

Offline
Tak to vyzerá, že spravím len top case a tašky nahodím len keď pôjdeme s mladou niekam ďalej :) ďakujem za rady


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: kúpim držiaky bočných kufrov  |  Napísal: 18 Sep 2017, 19:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Šlo by to tu dohledat na fóru (vlákno co hodláte v zimě vylepšovat) ale ať vidíš o čem mluvím. Náklady minimální, vidět to skoro není, účel to splní a nemusí se ani hýbat s bliknama. ObrázokObrázok


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.