Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:46


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Leoš
Poslať  Predmet príspevku: Koupě Bulldoga  |  Napísal: 25 Okt 2009, 21:25

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Zdravím Vás všechny. Mám prosbu. Chtěl bych si koupit novou motorku čili Bulldoga. Mám jich pár vyhlédlejch. Nejvíce se mě líbí tento i cena není špatná. http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 ... lldog.html

Chtěl bych se zeptat na co bych si měl dávat pozor při koupi, abych nekoupil nějakého zajíce v pytli. Třeba motor, podvozek atd. Do teď jsem jezdil na Yamaze XJ600 Diversion. Ta už je z domu a já bych chtěl Bulldoga. Moc se mě líbí. Tváři se jako divoch, ale prý je to klidná motorka. Byl jsem varován, že s výkonem je to horší. Má jen 47kw nebo tak nějak. Rád bych znal váš názor jako uživatelů. Už mezi Vás chodím cca 4 měsíce a až teď jsem se odhodlal zaregistrovat. Předem děkuji za odpovědi Leoš



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Okt 2009, 21:47
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
vítam medzi nami.

o tomto tvojom sa tu už myslím diskutovalo v sekcii Predaj:
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=424


A čo sa týka bulldoga všeobecne, skús preliezť toto fórum, veľa sa dozvieš.

V každom prípade, ak hľadáš športovú mašinu s prebytkom výkonu pre jazdu na hrane - Bulldog nie je správna voľba.

Pokiaľ hľadáš peknú klasickú mašinku (tak ako má byť - 2 valce do V, 2 laufy, krásny zvuk), chceš si pohodovo pojazdiť (príjemná cestovka je tak okolo 130, keď sa rád držíš za riadítka tak do 180-190 je strop, trocha tak charakter nafťáku - síce žiadny oslnivý výkon ale zato krúťáku na rozdávanie - tým pohoda aj pri jazde vo dvoch, vytešovanie sa na zakrútených okreskách.......... Si doma !


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Okt 2009, 21:57

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Děkuji za odpověď. Nevšiml jsem si této sekce, že to tam bylo probíráno. Moc chváli na ni není. Budu se muset asi poohlédnout po jiné. Přece jenom je to kus cesty z Otrokovic a abych jel jen tak to se mě moc nechce házet pěnězama do větru. Už jsem se díval do sekce technická poradna a zkušenosti. Je tam toho velmi užitečného. Už to sosám do hlavy.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Okt 2009, 22:04
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Ahoj Leo.

Zdála se mi nějaká povědomá. Už jsme se tu o tomto Bulldovi bavili, jak píše Peter.
Moc pěknej Bulík za dobrou cenu.
Tahle barevná kombinace se mi líbí asi nejvíc.

Projeď se a uvidíš. To ti hodně napoví. Máš pravdu v tom, že Bulík není na závodění, ale spíše na pohodu. Ve dvou plně naloženej nevíš o kopci ...
No těžko se nám to tu bude popisovat, protože tu máme tak nějak z jistých pochopitelných důvodů na Bulldogy trochu zaujatej názor.
Rozhodně ti tu koupi Bulldoga, ne třeba zrovna tohoto, nikdo vymlouvat nebude, spíše naopak ... :wink:


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Okt 2009, 07:52

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Uvidíme. Zkusím se ještě po něčem podívat, třeba něco nového přibude. Rád bych něco koupil dřív než napadne sníh. Taky by se do začátku sezony mohlo udělat pár úprav. Myslím že bude dlouhá zima, tak času bude habakuk.


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Nov 2009, 21:26

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Už jsem koupil. Zatím maxi spokojenost. Více v sekci Představte se.

Leoš


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.