Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 20:08


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
svela
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2013, 20:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29 Sep 2010, 19:24
Príspevky: 109
Bydlisko: Považská Bystrica

Offline
A okrem iného Ti blahoželám. Treba si na neho zvyknúť a je to jedinečný stroj.

_________________
Život letí ako rýchlik, len rozum za ním nestíha.



Reklama


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2013, 20:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
svela píše:
No a na to radenie je najlepšie ukzovateľ zaradenej rýchlosti, lebo si budeš veľmi dlho zvykať a pracvakávať na tú správnu. Kuknem a vidím.


Neviem či som správne pochopila. Aký ukazovateľ rýchlosti? Ako riadiť sa podla otáčok alebo si dokúpiť externý?


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2013, 20:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
http://www.doplnkynamoto.cz/motoveci/es ... A-konektor

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2013, 21:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
Jaj to ano to je dobra vecicka ale to mi problem nerobi pametam kedy mam co zaradene skor som myslela ze kedy je naj zaradit dalsiu rychlost ci pri 2000, 2500 alebo 3000 orackach ale na to casom pridem :-)


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 08:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
svela píše:
A okrem iného Ti blahoželám. Treba si na neho zvyknúť a je to jedinečný stroj.


Ďakujem. :)


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 12:55

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Mě táhne teprve na 21 let, vážim necelých 70kg a nemyslím si že bych měl problém s ovladatelností, naopak jsem si ho ještě přizvedl a trandím na něm stejně jak na 125ccm, není to o váze ale spíš o znalosti co se týká techniky manipulace, jasný že do kopce se tlačit moc nedá a je jedno jestli má řidič 70 nebo 100kg , co bych doporučoval je mít alespoň trochu síli v rukou, jestli máš problém zvedat dvacetilirový kanystry tak je to nereálný tuhle motorku chtít. Co se týká řazení.... motorka jede na všechny rychlosti pěkně už od spodu otáček (1000ot. nebo 3000 je úplně jedno ) takže non problémo :D jinak taky bych byl rád za ženskou v týmu :))


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 13:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
MichalBulldog píše:
Mě táhne teprve na 21 let, vážim necelých 70kg a nemyslím si že bych měl problém s ovladatelností, naopak jsem si ho ještě přizvedl a trandím na něm stejně jak na 125ccm, není to o váze ale spíš o znalosti co se týká techniky manipulace, jasný že do kopce se tlačit moc nedá a je jedno jestli má řidič 70 nebo 100kg , co bych doporučoval je mít alespoň trochu síli v rukou, jestli máš problém zvedat dvacetilirový kanystry tak je to nereálný tuhle motorku chtít. Co se týká řazení.... motorka jede na všechny rychlosti pěkně už od spodu otáček (1000ot. nebo 3000 je úplně jedno ) takže non problémo :D jinak taky bych byl rád za ženskou v týmu :))


Ženská do týmu dúfam že patrí :) Začínam ho pomali ale isto "milovať" len sa bojím že ked mi lahne na zem nedokážem ho dvihnúť :( Asi budem musieť nejaké miesto prisposobiť a skúšať dvíhať zo zeme :)


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 13:42

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Můžu ti říct že jsem měl obrovský obavy jestli vůbec ho dokážu řídit, všichni mě varovali že má motorka o 130kg víc než minulá a že jí sotva dokážu udržet v rovině ale co jsem si na ní sedl tak jsem se jen zasmál a říkal si že je to stejný jako normální motorka, myslel sem si že mě to převáží a taky že to ani nezvednu když mi to spadne. No prostě si člověk myslí že je to tank ale přitom je to jinak, moje spolužačka měla problém a dvakrát jí spadla 125ccm yuki rs když si jí odemně kupovala, te´d když jsem jí pujčil BT tak říkala že to zas takovej rozdíl neni, je to jen o zvyku, je teda jediný nepohodlný se stim někde vytáčet a přesouvat - neni to pionýt


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 13:50

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
tady dávám toho mého, mě osobně se bulldog nikdy nějak moc nelíbil protože neni fotogenetickej a vypadá na fotkách prostě mnohem hůř než naživo, já ho mám v červené perleti a opravdu na žádné fotce není tak hezkej jako když se na něj podíváš na vlastní oči

Obrázok Obrázok


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 13:53

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
to na čem motorka stojí jsem si dělal minulý týden včetně skalky, chtěl jsem mít přímo a jen pro tohodle krasavce vlastní venkovní parkoviště před domem když zrovna nestojí v garáži :D


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 15:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
MichalBulldog píše:
to na čem motorka stojí jsem si dělal minulý týden včetně skalky, chtěl jsem mít přímo a jen pro tohodle krasavce vlastní venkovní parkoviště před domem když zrovna nestojí v garáži :D


Krasna a je super ze ma svoje miestecko :D ono foto by urcite isli spravit len to chce dobre nervy a najst spravny profil. No a s bullim sa poperem musim si verit :D


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 19:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Katte píše:
Ženská do týmu dúfam že patrí :) Začínam ho pomali ale isto "milovať" len sa bojím že ked mi lahne na zem nedokážem ho dvihnúť :( Asi budem musieť nejaké miesto prisposobiť a skúšať dvíhať zo zeme :)


Mrkni sem, to je docela dobrá technika: http://www.youtube.com/watch?v=k4MPyX0QCYw nebo jinej pohled http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... DR856eBy1c .... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 20:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
stonemen píše:
Mrkni sem, to je docela dobrá technika: http://www.youtube.com/watch?v=k4MPyX0QCYw nebo jinej pohled http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... DR856eBy1c .... :wink:


Tak toto je šupa. :o to ma dostalo, božské ďakujeeeeeeeeem už sa nemusím trápiť ako ho postaviť už to len natrénovať a bude. Vau nemôžem sa vynadívať ako keby dvíhali pierko :D :D Super


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 20:18

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
není jednoduší sundat bundu vytasit přednosti a někoho si stopnout? :D


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Apr 2013, 20:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
jujing píše:
není jednoduší sundat bundu vytasit přednosti a někoho si stopnout? :D


ľahšie možno hej ale čo z toho? Takto svojpomocne si aspoň môžem povedať že som neni od nikoho závislá :D :D


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.