Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:33


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Přehled hodnocení pneu  |  Napísal: 23 Sep 2012, 20:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ahoj administrátoři fóra,

dal by se tu někde vytvořit link kam by registrovaní návštěvníci mohli zapisovat zkušenosti s pneumatikama ?
Něco jako je na motorkářích : http://www.motorkari.cz/zkusenosti-pneu ... oceni/?sub[90]=Hledat%20Pneumatiky

Ale bylo by to jenom pro nás, takže vždy by se jednalo o použití na BT.

K vytvoření modulu se dobrovolně hlásím, jen bych potřeboval pár informací ohledně hostingu web4men.sk.



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Sep 2012, 20:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
To není špatný nápad, vlákno o gumách je už teď dost nahuštěný... :wink:

_________________
A.C.A.B.


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Sep 2012, 20:12
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
A to chces spravit tak, ako je na motorkaroch? Nestacilo by len ako zvlast sekcia vo fore a moderovalo by sa to, aby kazda guma mala jednu temu?

Ale ok.. Ked sa ti to chce, tak fajn.. Ako si to predstavujes nakodit? Chces to spravit ako modul do tohoto fora alebo uplne zvlast stranku?

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Okt 2012, 22:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ahoj, v rámci přehlednosti bych to neřešil skrz sekce / téma, dřív nebo pozdějc se tam beztak začne rozebírat něco úplně jinýho a původní smysl se vytratí.

a) umístíme sem jenom link na externí web, na kterým bude viset jednoduchej zadávací formulář a výsledky se zobrazí ve formě tabulky. Přístupné všem, link budou ale mít (doufám) jenom členové fóra

b) umístíme ten formulář s výsledkovou tabulkou sem na fórum, v rámci možností by do ní měli přístup pouze přihlášení uživatelé (netuším jak na to.

Můžu to někde nanečisto vyzkoušet a poslat ti návrh ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2012, 19:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Ahoj,
posílal jsem ti návrh e-mailem, dorazil ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Nov 2012, 21:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
nedovedu si představit jak by to hodnocení vypadalo,
já sám jsem otestoval jen 2 druhy obutí a maximálně můžu říct které bylo lepší. No a dnes už takovou gumu nekoupím a v nabídce je další generace, která může být jiná, takže je nákup vždy loterie

dát gumě 10/10 na stabilitu v zatáčkách nemůžu když nevík jak se chová dalších x desítek pneumatik


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Nov 2012, 22:52

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
Jirka78 píše:
nedovedu si představit jak by to hodnocení vypadalo,
já sám jsem otestoval jen 2 druhy obutí a maximálně můžu říct které bylo lepší. No a dnes už takovou gumu nekoupím a v nabídce je další generace, která může být jiná, takže je nákup vždy loterie

dát gumě 10/10 na stabilitu v zatáčkách nemůžu když nevík jak se chová dalších x desítek pneumatik
souhlasím, v našich podmínkách můžeme maximálně tak porovnat parametry: 1) ujel sem na nich x tisíc, 2) jakým style sem jezdil ) rozbil/nerozbil sem si na ni hubu. Víc podle mně běžný jezdec nemá šanci poznat leda by za den na okruhu vystřídal 10 stejných mašin pouze s jinýma pneumatikama....


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Nov 2012, 15:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Hodnocení už dokonce vypadá, jenom potřebuju admina aby mi to pomohl umístit. Děkuji za příspěvky.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.