Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 00:48


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Leoš
Poslať  Predmet príspevku: Vytrácení příspěvků.  |  Napísal: 26 Dec 2009, 08:56

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Dnes ráno jsem si všiml, že s fora zmizelo několik desítek příspěvků. Jako pozornému čtenáři se toho nedalo nevšimnout. Vytrácí se to samo nebo to někdo účelově maže?

Píši to proto, protože se vytratilo pár příspěvků i mě. Sice né přes noc, ale o dva dny zpět.

Leoš



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 09:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Přidávám se k dotazu, už jsem kontaktoval Petera, snad se to nějak rozumně vysvětlí.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 18:59
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Ak mate na mysli temu so zrazom na Vranove, ja som ich mazal. Teda, nie mazal, mam ich odlozene..
Boli tam zbytocne, mimo temu a akurat len povzbudzovali k dalsim hadkam.. (aj ked, vidim, ze aj tak sa to tam tak vyvija nadalej)

Prispevky ale mam odlozene, takze ak ich potrebujete citat, viem ich vyvolat, takze sa veci daju dohladat.. Ale myslim, ze v tych (konkretne 36) prispevkoch nie je nic, co by stalo za to..

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:08

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Aha, tak to jo. Pokud byly bezvýznamné, tak co s něma tady.

Leoš


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:14
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Ved aj mirek1 to tam spominal:
Mirek1 píše:
Děkuji adminovi za vyčištění tématu od plev a taky tímto ještě upozornuji,opravdu se vyjadřujte pouze jenom k tématu,kdo by jel na Vranov.
Ušetříte tím adminovi čas,práci a nebudou rozepře na foru.
Děkuji

Tak neviem co ste zrazu taki prekvapeni :)

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:28

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
To vím že to nechal vyčistit Mirek, ale že se pak smázli jinné příspěvky. Proto jsem se ptal. Nic jiného v tom nebylo.

Leoš


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:40
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Ja som mazal len v tej teme. Ine som ja nemazal, to potom musi vediet Peter BT.
Nikto iny k tomu pristup nema

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:55

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Já nevím kdo a nebo co smazal. Ale všiml jsem si že skoro bylo 10000 příspěvků a dnes ráno bylo necelejch 9900. Tak proto jsem se ptal a psal že několik desítek jich zmizelo.

Leoš


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 19:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Blackshadow píše:
Ak mate na mysli temu so zrazom na Vranove, ja som ich mazal. Teda, nie mazal, mam ich odlozene..
Boli tam zbytocne, mimo temu a akurat len povzbudzovali k dalsim hadkam.. (aj ked, vidim, ze aj tak sa to tam tak vyvija nadalej)

Prispevky ale mam odlozene, takze ak ich potrebujete citat, viem ich vyvolat, takze sa veci daju dohladat.. Ale myslim, ze v tych (konkretne 36) prispevkoch nie je nic, co by stalo za to..


Hele Braňo a ty jako myslíš,že to je jako moje vina,že se to tam tak vyvíjí i nadále?
Ať nás otec nechá v klidu a nebude se to tak vyvíjet.
Aspoň že ty máš snahu situaci v tom tematu uklidnit.
Samozřejmě jsem o promazání věděl a požadoval ho,kvůli přehlednosti.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Dec 2009, 20:20
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Leoš píše:
Já nevím kdo a nebo co smazal. Ale všiml jsem si že skoro bylo 10000 příspěvků a dnes ráno bylo necelejch 9900. Tak proto jsem se ptal a psal že několik desítek jich zmizelo.

Leoš


Leoš, v noci som odstraňoval zo sekcie predstavte sa vlákna Mirka, Zajdu a Hynka. Pokiaľ si si všimol predtým, v týhto vláknach všetci traja už dávno vymazali svoje príspevky - vrátane úvodného, čím všetky reakcie od nás stratili význam.(teda až na Zajdu - ten svoje pôvodné príspevky zamenil za vyplazený jazyk)
Tieto tri vlákna boli odstránené. Ináč kopec podobných znehodnotených nájdeš aj na smetišti - spoznáš podľa bodiek miesto nadpisov, atď


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Dec 2009, 13:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Blackshadow píše:
Ak mate na mysli temu so zrazom na Vranove, ja som ich mazal. Teda, nie mazal, mam ich odlozene..
Boli tam zbytocne, mimo temu a akurat len povzbudzovali k dalsim hadkam.. (aj ked, vidim, ze aj tak sa to tam tak vyvija nadalej)

Prispevky ale mam odlozene, takze ak ich potrebujete citat, viem ich vyvolat, takze sa veci daju dohladat.. Ale myslim, ze v tych (konkretne 36) prispevkoch nie je nic, co by stalo za to..


Nic ve zlým, ale doufám že to bylo naposled, co jsi smazal něco z mých příspěvků (teď mluvím za sebe, třeba to ostatním tolik nevadí). Tohle se mi ještě nestalo na žádným fóru a považuju to za dost nefér jednání, ať už si o významu těch příspěvků, co jsi mazal, myslíš cokoliv. Pokud to přesunuješ - OK, ale prosím nemazat.

Martin


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Dec 2009, 14:03
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Je to presunute, ale na skryte smetisko.. A mazanie prispevkov je uplne bezna vec..

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Dec 2009, 15:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Blackshadow píše:
Je to presunute, ale na skryte smetisko.. A mazanie prispevkov je uplne bezna vec..


Smazal jsi to jednou, dal jsem ti najevo svůj nesouhlas. Uděláš-li to znovu z titulu "je to úplně běžná věc", nezlob se na mě ale potom nevidím smysl v přispívání do fóra. Tak si, prosím, někam zapiš, že "cafe-racer" prostě nemá rád, když se jeho příspěvky mažou. Toť vše.

Díky za pochopení,
Martin


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Dec 2009, 15:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
cafe-racer píše:
Smazal jsi to jednou, dal jsem ti najevo svůj nesouhlas. Uděláš-li to znovu z titulu "je to úplně běžná věc", nezlob se na mě ale potom nevidím smysl v přispívání do fóra. Tak si, prosím, někam zapiš, že "cafe-racer" prostě nemá rád, když se jeho příspěvky mažou. Toť vše.

Díky za pochopení,
Martin


Marťas,přečti si pravidla fora viz. ,,Vedenie fora,,
O zamykaní a mazaní tém rozhoduje vedenie fóra.
....s tím nic nenaděláš :roll:


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Dec 2009, 15:34

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
cafe-racer píše:
Smazal jsi to jednou, dal jsem ti najevo svůj nesouhlas. Uděláš-li to znovu z titulu "je to úplně běžná věc", nezlob se na mě ale potom nevidím smysl v přispívání do fóra. Tak si, prosím, někam zapiš, že "cafe-racer" prostě nemá rád, když se jeho příspěvky mažou. Toť vše.

Díky za pochopení,
Martin


Ani mě se to nelíbí. Pokud jde o moje příspěvky a příspěvky ostatních.
Myslím si, že i jiným členům se to nelíbí. Jen se asi bojí k tomu vyjádřit. Pokud jde o přesouvání jsem pro, ale o mazání jsem jednoznačně proti. Právě umazávání jen některých příspěvků, dělá na foru chaos a nepřehlednost v tématech.

Leoš


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.