Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 20:50


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 15:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Je fakt, že bulldog je moje první motorka (před tím jsem nejezdil na žádné motorce a ani žádnou nevlastnil,nesedlal jsem ani simsona) Měl jsem k němu ale samozřejmě respekt a myslím že se to vyplatilo 8) Napadlo mě, že v autoškole jsem jezdil na Hondě cbf500,ježdění na ní mě nadchlo,zátah od spodu,dvouválec,žádný přehnaný otáčky a už jsem na nich viděl spousty ženských.... Na přechodný čas koupit a prodej je stále v pohodě,protože to je spolehlivý stroj s odzkoušeným motorem a stále v kurzu... :wink2:

_________________
A.C.A.B.



Reklama


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Nov 2009, 11:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Též jsem na jaře po 20ti letech začínal na bulldovi,týden před tím než jsem pro něj vyrazil jsem se hoďku proháněl na Rebelovi jen abych si vzpomněl jak se to dělá :lol: :lol: :lol:
Za sezónu mi pesan upad třikrát... :x
První večer co byl doma...ze stojanu,bo jsem ho stále šíboval po garáži...
po druhý asi po měsíci jsem zastavil před domem,šťastnej,že jsem přežil vyjížďku a jak jsem si to užil,a při slejzání mi nějakej idiot nevysunul stojánek... :roll:
no a koncem léta jsem nepochopitelně při parkování zabrzdil s vytočenými řidítky a neustál to... :roll:
Pravdou je,že při manipulaci a parkování ve městě mezi plechofkama,to chce hodně přemejšlet,zvlášť když máš natankovanou plnou nádrž,párkrát jsem se pěkně zapotil...
Jinak při ježdění ta váha zas tak nevadí,vono vopravdu je to hlavně v hlavě!!! :army:

_________________
Obrázok


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Nov 2009, 12:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
GumaJ píše:
Též jsem na jaře po 20ti letech začínal na bulldovi,týden před tím než jsem pro něj vyrazil jsem se hoďku proháněl na Rebelovi jen abych si vzpomněl jak se to dělá :lol: :lol: :lol:
Za sezónu mi pesan upad třikrát... :x
První večer co byl doma...ze stojanu,bo jsem ho stále šíboval po garáži...
po druhý asi po měsíci jsem zastavil před domem,šťastnej,že jsem přežil vyjížďku a jak jsem si to užil,a při slejzání mi nějakej idiot nevysunul stojánek... :roll:
no a koncem léta jsem nepochopitelně při parkování zabrzdil s vytočenými řidítky a neustál to... :roll:
Pravdou je,že při manipulaci a parkování ve městě mezi plechofkama,to chce hodně přemejšlet,zvlášť když máš natankovanou plnou nádrž,párkrát jsem se pěkně zapotil...
Jinak při ježdění ta váha zas tak nevadí,vono vopravdu je to hlavně v hlavě!!! :army:



..Souhlasim že při jízdě váhu až tak nepocítím, ale ta manipulace...no přesně jak píšeš. A vem si, že kolikrát ty ses pěkně zapotil, tolikrát já bych se válela pod Bulldou... :roll:

_________________
www.bondyna.estranky.cz


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Nov 2009, 12:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
zas z druhy strany takova nemohouci baba to je magnet na chlapi :D:D:D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Nov 2009, 12:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
Ono je to také o tom si tu manipulaci na místě natrénovat.Stejně tak krizové siuace jako rychlé brždění ,vyhnutí překážky a podobně.Většina se chce jen vozit a pak se diví že jim to padá.Velký vliv na potíže je možnost parkování.Rozdíl je pokud máš garaž jen pro moto nebo jestli ji musíš nacpat do půlmetrové uličky.Také nájezdy do kopce nebo schody nejsou nejlepší.Nicméně vše jde natrénovat.Na začátek požádat někoho o zajištění a bude to v pohodě.A odpověď na otázku zda MT-3 nebo Bulík.Podle mě se na MT-3 víc naučíš,bez ohledu na váhu.Je to hravá motorka na blbnutí.Bulík je balík na rozvážnou jízdu na pohodu.

_________________
žít a nechat žít


Bondyna
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Nov 2009, 14:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Nov 2009, 13:28
Príspevky: 108
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Denys píše:
Ono je to také o tom si tu manipulaci na místě natrénovat.Stejně tak krizové siuace jako rychlé brždění ,vyhnutí překážky a podobně.Většina se chce jen vozit a pak se diví že jim to padá.Velký vliv na potíže je možnost parkování.Rozdíl je pokud máš garaž jen pro moto nebo jestli ji musíš nacpat do půlmetrové uličky.Také nájezdy do kopce nebo schody nejsou nejlepší.Nicméně vše jde natrénovat.Na začátek požádat někoho o zajištění a bude to v pohodě.A odpověď na otázku zda MT-3 nebo Bulík.Podle mě se na MT-3 víc naučíš,bez ohledu na váhu.Je to hravá motorka na blbnutí.Bulík je balík na rozvážnou jízdu na pohodu.


Přesně to si myslím, že MT03 bude taková "hračka" na které se naučím mašinu ovládat. Pak půjdu do Bullíčka s klidným svědomím a nestaženým zadečkem, že mě někde na křižovatce zalehne :D .. Manipulaci se holt budu muset naučit. Ale o 60kg lehčí motorka je pro mě určo prozačátek lepší. Pro mě je totiž 60kg dost hodně :D...

Pro NaaRa: chlapy budu radši lákat na něco jiného než na modřiny a odřeniny od Bullíčka...párkrát mě možná zvednou ale pak už mě pošlou do háje a koupí radši koloběžku :D

_________________
www.bondyna.estranky.cz


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Nov 2009, 20:46
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Nesiel som sice na MT03 ale podla mna motor lepsie zvladnes na bulldogovi ako na nulatrojke..

MT je viac "sportova" a aj ked mas 60kg minus, tak to je moc? To ako keby si brala za sebou 15 rocne dieta - to je rozdiel vahy..

Ale podla mna sa ti na bulldogovi pojde prijemnejsie.. Hlavne ked budes mat dobry pocit, ze mas motorku, po ktorej tuzis :)

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.