Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:45


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2010, 07:40
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
opet jsi me spatne pochopil, ale v tvem pripade se neni cemu divit.. jen doplnim, ze nikdy jsem tady na rozdil od tebe nikomu nevyhrozoval ...

a drz se tematu :lol: :lol: :lol:



Reklama


mt-berry
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2010, 11:43

Registrovaný: 21 Jún 2010, 20:51
Príspevky: 12
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Nazdar pesani , koukám že jsou tu i štěňata , které umí i pěkně vrčet. Mirku 1, s Tebou počítám na 100%, kdo jiný by vozil na kolečku chlumeckého chlastouna .:-)))

_________________
brutal machine & lokomotive power


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2010, 13:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Budu se těšit,ale jak mi tam naskočíš TY,tak budu mít asi vážný problém :lol: :lol: :lol: ......a pes kterej štěká,nekouše :lol: :lol: :lol: jenom na foru :red: z toho si nic nedělej :wink:


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Júl 2010, 20:38
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
Záři je sice ještě trošku daleko ale proč né :wink: nic na takovou dálavu neslibuji ale když se nic nezéésere tak dorazíme :wink: jo a Marko je mi líto co se ti stalo :(

_________________
MEMENTO MORI


Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2010, 22:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Jéééé Ozzy je tady také!!! No ty bys mi teda chyběl :D . Ale září není až tak daleko, prázdniny utečou ani nebudem vědět jak. No pouze určitě nezapomenem na ty šílený vedra co nyní jsou!!!!!! Jinak už jsem docela v pohodě a mýmu pesanovi jsem domluvil laďáky. To asi za "odměnu", že to dopadlo dobře :thumbup3: . Měl bych brumlat za 14dní, tak už se těším.
Ale na to září by jste se měli všichni zamyslet a zkusit si to naplánovat. Bylo by to fajn, kdyby nás tam pár bylo??


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Júl 2010, 19:08

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Marko: to jsem rád, že to v Tvém případě dobře dopadlo. To já v roce 2008 tak šťastný nebyl.

K tomu II. srazu MT a BT bych rád připomenul, že v termínu 17. až 19.9.2010 se koná sraz na Seči (kdo jste byli v Mohelnici, tak jste se tam o tomto dozvěděli od Samotáře). Tak ať se nám ty srazy vzájemně netlučou.


Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 21:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
K tomu II. srazu MT a BT bych rád připomenul, že v termínu 17. až 19.9.2010 se koná sraz na Seči (kdo jste byli v Mohelnici, tak jste se tam o tomto dozvěděli od Samotáře). Tak ať se nám ty srazy vzájemně netlučou.[/quote]

Tak jsem kouknul do kalendáře a opravdu termín 17.-18.9.2010 je asi nejpřijatelnější. Vzhledem k tomu, že v Mohelnici Samotář nadhodil, že by jsme se mohli na Seči sejít, tak jsem tomu nepřikládal větší pozornost, protože to tady nikdo neinicioval. A jestli by to mělo být zrovna v tento termín je pro mě novina. To bych se nepokoušel něco domlouvat a diskutovat s Berrym o programu. A můžeš tady tedy alespoň nadhodit, co by se mělo na Seči v tom termínu konat?


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 21:15
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Marko:

V tomto termínu by měl Samotář organizovat na Seči sraz pro "Motodědky" a zval tam i Bulldoky na srazu v Mohelnici. Tak nějak jsme se někteří přítomní domlouvali, že bychom tam zajeli, ale je fakt, že sem zatím Samotář nedal na tuto akci vlákno.


Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 21:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Ano, tak proto jsem to vypustil, protože jse o tom mluvilo jen jako že bychom se přidali. Máš pravdu! Takže nyní záleží jen na vás. Ten termín byl vybrán proto, že přes prázdniny toho má každý sám až dost, jak doma, tak je i plno akcí. A první dva týdny v září zase není volno tady v Chlumci, takže z toho prostě vypadnul tento termín. A pochybuji, že by někdo mohl dva víkendy po sobě!!

_________________
Hammer-Bulldog/'s courage


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 21:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já se jako dědek necítím,tak budu volit Chlumec,ať je termín jakej chce.
Na Seči to loni bylo taky prima,ale to byl BT sraz,takže já mám jasno,kam se vrtnu jestli to bude ve stejný termín :wink:


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 22:11

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Tak o té Seči je na Motorkářích pozvánka již nějakou dobu.

odkaz: http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=3542

kopie textu:
Sraz motorkářů nad 60 let
Pořadatel: Samotář47 (+420602127959)
Město: Seč
GPS: 59°50´21.09´´N, 10°39´47.08´´E (mapy.cz,google.com,amapy.cz)
Začátek: 17.09.2010
Konec: 19.09.2010
Vložil: samotář47
Zobrazeno: 743

Do autokempu U letadla( www.autocamp.estranky.cz )
zveme všechny motorkáře, kteří se chtějí setkat i s těmi dříve narozenými, ale v jedné stopě stále aktivními. Sraz proběhne v uzavřeném areálu kempu, který je rezervován pouze pro nás. Možnosti ubytování viz.www stránky. Vítáni jsou všichni, kteří mají chuť na dobré jídlo, pití, společné posezení s country muzikou a vyjížďku silnicemi Železných Hor. Předběžné objednávky na ubytování prosím na e-mail:yamaha1100b@seznam.cz


Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2010, 23:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Kdyby bylo po mém, tak bych na pohodu jel na tu Seč a třeba jen pokecal. Ale jestli se sjede i parta MT, tak to asi vyhraje ten Chlumec. To se to musí vždycky takhle sejít?? Je mi to fakt líto!, už kvůli Samotáři, protože to myslel dobře. Promluvím ještě s Berrym o programu a počtu účastníků a dám vám vědět, aby jste měli možnost se rozhodnout.

_________________
Hammer-Bulldog/'s courage


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Júl 2010, 13:39

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
No vzhledem k tomu, že sraz na Seči je otevřený pro všechny pohodové motorkáře bez rozdílu věku a pohlaví, tak nic nebrání kolegům MT-čkářům, abychom se všichni sešli na Seči - a třeba společně obohatili program. :roll:

No a za sebe můžu prohlásit, že nemám problém se v termínu 17.-19.9.2010 zúčastnit srazu na Seči a třeba o týden později, tj. 24.-26.9.2010 zase srazu v Chlumci na Broukárně u Berryho. Přece jenom září bývá ještě teplotně normální měsíc, tak proč si závěru motosezóny náležitě neužít. :D :D :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Júl 2010, 15:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já se akorát divím tomu,že na motorkáři.cz, to je ta pozvánka na Seč podle reakcí někdy od dubna a tady ani zmínka a najednou se tady dohadujete o termínech.
Milane,nic proti,ale jestli jste to s Petrem věděli už dávno,tak proč to píšete až teď a už to tady dávno není v pozvánkách?


Marko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Júl 2010, 20:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Feb 2010, 10:24
Príspevky: 111
Bydlisko: Chlumec nad Cidlinou

Offline
Takže po příspěvku Milana, jsem dohodl termín o týden dýl, tedy 24.-26.2010. Kdo chce může absolvovat obě akce a nebo si vybrat. V Chlumci MT-BT bude navržen termín i na stránkách MTéčkářů a bude se to brát jako zakončení pomyslné sezóny. V programu nebudou chybět sotěže jako minule a budou k dispozici dvě nebo tři auta k likvidaci. Jestli se obohatí program o něco jiného bude překvapením. Doufám, že ten termín klapne i u MT a bude tímto učiněno za dostiučinění pro všechny :)

_________________
Hammer-Bulldog/'s courage


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.