Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:51


Termín Bulldog srazu 2012  
1. 15. - 17. června 88% 7  88% 
2. 22. - 24. června 13% 1  13% 
Celkom hlasov : 8

Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: Anketa 2 : Bulldog sraz 2012  |  Napísal: 30 Dec 2011, 18:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Tak vážení, další anketa : termín srazu.
Druhá polovina června je zde pod horama už poměrně teplotně stabilizovaná. A protože už mám i nový stolní kalendář na příští rok ( :wink: ) mám i dva termíny na konání srazu. Poslení víkend v červnu je prakticky prázdninový, takže jaksi mimo mísu :? .
Já sám bych preferoval 22. - 24. června. remote



Reklama


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Dec 2011, 14:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Tak tos mě teda nasral a doslova jestli budou tyto termíny tak mi nedorazíme psal jsem to a prosil jsem o první polovinu měsíce a všem to vyhovovalo tak nechápu proč se to přehazuje

dík

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Dec 2011, 16:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
No, asi se nezavděčím všem, ale už v úvodu diskuzí jsem psal o červnu, navíc termín 15 - 17 je v půlce. To máš bikermane fakt zamluvenej nafest půl měsíc půl roku dopředu ? Pokud děláš do některýho sportu, tam jsou termíny "zabukovaný" na roky dopředu - to bych bral. Mě například vypadnul právě v termínu 15-17 cyklomaratón který jsme tady roky pořádali. Pokud by ještě jeden ročník proběh, měl bych jen termín 22- 24 :? .
Tak co s tím ? Udělám to jen jako celodenní výlet, a každej si sežene nějakej nocleh na vlastní triko, nebo přijede na otočku ? :shock: remote


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Dec 2011, 16:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Když už tak jsem psal v první polovině a že pak jedu pryč a nezamlouval jsem si to ale slušně poprosil sem jeden s těch který jezdí na srazy takže mě i Mácu to bude dost mrzet že nedorazíme ale dal jsem to vědět dost dopředu takže se na to přihlížet mohlo takže ti oba moc děkujeme že jsi na to přihlédnul :thumbdown:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Jan 2012, 10:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Je mi to jedno. Vyjde-li pocasi a nebudu odjetej, rad prijedu (mam to za rohem). Ale naopak pul roku dopredu tohle naplanovat neumim :-) takze bez preference terminu.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Jan 2012, 16:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
bikerman píše:
Tak tos mě teda nasral a doslova jestli budou tyto termíny tak mi nedorazíme psal jsem to a prosil jsem o první polovinu měsíce a všem to vyhovovalo tak nechápu proč se to přehazuje

dík

To žes napsal že sem tě nasral, to sis moh odpustit. Ještě sem to nerozjel, nechceš pořádání vzít ty ?
Při jakýkoliv akci si pořádající určí termín - a pak se to buď ostatním hodí nebo ne. Musíš si tedy srovnat co preferuješ. Budeš mít dovolenou, nebude sraz, a naopak. Chci vyjít většině vstříc, proto se ptám třeba na ubytování. Těžko obsadíme celej kemp, a taky jsem moh zvolit jen ten, kde jsou stany... Termín by si určitě zvolil každý podle sebe, a to zkrátka nejde. Buď to bude vyhovovat většině, nebo ne.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Jan 2012, 17:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Za to se omlouvám máš pravdu že jsem to psát nemusel ,ale nedokážeš si představit jak jsem byl nasranej když jsem si přečetl návrhy termínů bulldog srazu když jsem jako jeden s prvních prosil aby to zrovna v těchto termínech nebylo, tak trošku jsem počítal že se na to přihlížet bude. Celej rok se na něj oba s manželkou těšíme a jako naschvál oba termíny jsou u nás pase. Jsem jeden stěch co jezdí na každej bulldog sraz od té doby co ho mám tak se nediv že jsem byl nasranej , ale mrzí mě to chtěl jsem se vidět s bulldogama , pokecat , zablbnout , popít a na společnou vyjížďku holt mám smůlu :sad2:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Jan 2012, 23:30
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mno tak je pravda, že se tady mluvilo o prvním týdnu v červnu a předběžně to mnoha lidem takhle vyhovovalo. Nehlasuju, protože je mi to jedno, kdy to bude. Já si čas najdu, pokud mi do toho nevleze něco nečekaného a důležitého, ale na druhé straně se nedivím Bikermanovi, že byl nasranej. A kdo ho zná, tak o tom nepochybuje, že ho to muselo naštvat a hlavně hodně mrzet. Když se člověk na něco těší celej rok, že si pokecá s kamarádama, který vidí jen jednou za rok a prožene s něma společně tu naši smečku a pak zjistí, že se bude sraz konat v jiném termínu, protože ten původně plánovaný byl bez vysvětlení organizátorem zamítnut, tak já se teda nedivím. Žádný jiný požadavky tu nebyly, tak nevím, proč tento termín vypadnul a nahradil se těmahle ... ???


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Jan 2012, 09:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
to je vlastne taky fakt....


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Jan 2012, 17:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Pánové, přečtěte si celý vlákno znova. Nikomu jsem nesliboval že to udělám na začátku nebo na konci června. Padl tady červen jako takový. Příští týden se tu objeví někdo kdo bude loudit o jiný termín.
Jelikož nemám zásadní problém, ale nechci tady licitovat do velikonoc :
vyhlašuju jako generální pořadatel termín ( bikermane, sedni si )


8. - 10. června


Tím považuju celou diskuzi kolem termínu uzavřenou.


Dalším bodem bude počet účastíků a jejich poskládání v chatkách.
Pište s kým se do chatky porovnáte....remote


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Jan 2012, 20:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Taky jsem nehlasoval o termín, páč taky nedokážu říct co bude za půl roku. Když to vyjde moc rád přijedu a Remote klobouk dolů s tou změnou termínu, když se do tebe Bikerman pustil jak buldok , jinej by se nasral a zabalil to... :D

_________________
A.C.A.B.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Jan 2012, 21:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
remote nikdy jsem nepsal že mi to bylo přislíbeno ale i tak moc děkuji takže se mnou a Mácou počítej a co se týče ubytka tak nám je to jedno mi se vyspíme všude :thumbup3: a přijede kamkoliv :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 03 Jan 2012, 18:27

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
No hoši,jsem rád,že jste se v klidu domluvili.Já jsem taky nehlasoval,páč se mi původní termíny taky zrovna nezamlouvaly.Ale ten poslední plně akceptuji,je to ještě dost daleko,snad to vyjde (musí !!). :thumbup2:


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jan 2012, 09:31
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
Termín zapsán v kalendáři :wink: tak doufám že se nic nepodělá :roll: a složim své vetché tělo do stanu :wink:

_________________
MEMENTO MORI


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Jan 2012, 13:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
mi je to teda jedno bo je to daleko.nicmen pokud tak bud stan nebo na otocku..

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.