Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:35


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
peperba
Poslať  Predmet príspevku: nosič  |  Napísal: 20 Jún 2010, 21:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Okt 2009, 08:25
Príspevky: 64
Bydlisko: Bratislava

Offline
no konečne aj ja som si zmajstroval nosič (pôvodne to bola stolička,teda nohy zo stoličky), je to tak na rýchlo ale aspoň sa nebudem nudiť cez zimu keď sa nebude dať jazdiť tak budu prebiehať jemné ladiace práce ... :D pridávam fotodokumentáciu

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Jún 2010, 22:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to peperba:

Co to máš za výfuky? Ty jsi uřízl a vykuchal originály?


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Jún 2010, 22:39

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Ouklend píše:
to peperba:

Co to máš za výfuky? Ty jsi uřízl a vykuchal originály?

Čumím na to a ne a ne to pobrat.... Z toho se snad dají odpalovat rakety... :-) Jakej to má zvuk? Co na to STK? Ouau...

_________________
ridatjedeslip


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jún 2010, 07:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Peter pekna praca, za vynaliezavost prst hore.

Tie vyfuky som mal tu cest pocut. Je to dobry randal, ale jazdit za nim nic moc. :)

_________________
DRUM BUN!


peperba
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jún 2010, 07:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Okt 2009, 08:25
Príspevky: 64
Bydlisko: Bratislava

Offline
j.em píše:
Čumím na to a ne a ne to pobrat.... Z toho se snad dají odpalovat rakety... :-) Jakej to má zvuk? Co na to STK? Ouau...

to som už tak kúpil...ale su to vykuchane urezane originaly chcem ich meniť zatial sa mi potvrdzuje čím hlasnejšie výfuky tým máš viac pokoja na ceste...lebo plechovkári sú slepý ale zatial nie hluchý....


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jan 2012, 08:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Nevím, kde se optat a neche se mi zakládat nové vlákno. Toto téma má asi k tomu nejblíže takže dotaz: Přemýšlím o bočních zavazadlech, vím, že kurfry jsou lepší, ale nelíbí se ten rám. Proto bych šel raději do brašen, ony sice taky musí mít určitou oporu ale právě přemýšlím, že by mi svařili rámeček chlapi v práci a já bych ho našil přímo na brašny , že by nebyl na motorce. Tak se ptám, jesti je to reálné mít rám uvnitř brašen a jenom pomocí vázání by se brašna s celým rámem připevnila třeba z daní supačce, nebo někam jinam.


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jan 2012, 10:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hele ten ram delaj oddelavatelnej qick lock
takze kdyz to sundas tak to neni vubec poznat a nacvaknes je jen pri potrebe. mrkni na sw motech.obrazek co tam u toho maj ti rekne vic :)

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 27 Jan 2012, 19:57

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Kordy píše:
Nevím, kde se optat a neche se mi zakládat nové vlákno. Toto téma má asi k tomu nejblíže takže dotaz: Přemýšlím o bočních zavazadlech, vím, že kurfry jsou lepší, ale nelíbí se ten rám. Proto bych šel raději do brašen, ony sice taky musí mít určitou oporu ale právě přemýšlím, že by mi svařili rámeček chlapi v práci a já bych ho našil přímo na brašny , že by nebyl na motorce. Tak se ptám, jesti je to reálné mít rám uvnitř brašen a jenom pomocí vázání by se brašna s celým rámem připevnila třeba z daní supačce, nebo někam jinam.


Zkus se Kordy podívat na mýho hafana v rubrice ,,Představte sa".Já jsem si vyrobil vlastní držák zadního kufru tak,abych k němu napasoval i rámeček na boční brašny,který jednoduše sundám pomocí čtyř šroubků M6.Třeba Tě to k něčemu inspiruje. :idea:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jan 2012, 23:37
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ja som rám na brašny spravil takto
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=321
tu je ba fotke rám spravený narýchlo deň pred zrazom - keďže sa osvedčil, spravil som ho potom naostro - z nerezového plocháča - uchytáva sa zospodu pod blatník - miesto blinkrov a pod matice drźiace výfuky. Celá montáž trvá tak 5 minút, v tom je aj nájdenie imbusáku a kľúča na maticu


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 31 Jan 2012, 22:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Kluci,to nejni cesťák,sic jsem na Bulldovi nalítal dost, tak takovýhle mostra bych na něj fakt nedal... :roll: :army:

_________________
Obrázok


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Feb 2012, 08:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Pod brasnama to stejne neni videt....a jinak s tim nejezdis.....vo hovno jde


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 01 Feb 2012, 16:07

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
GumaJ píše:
Kluci,to nejni cesťák,sic jsem na Bulldovi nalítal dost, tak takovýhle mostra bych na něj fakt nedal... :roll: :army:


Jak jsem už psal,já s tím normálně nejezdím,čtyři šroubky a je to dole ... :tt2:

Obrázok


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Feb 2012, 18:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Mirku právě že s tím nechci jezdit pořád. V létě chceme jet Osvětim, Starú Lubovńu, Dukelský průsmyk, Velkú Domašu, Zemplínskú Šíravu, Slovenský Ráj, Štrbské pleso...). Tak řeším brašny, ale je to jen na jedno použití.
Gumaj:přesně, chci něco, tak malého, že to ani nebude z 1 metru vidět :lol: .


Benator86
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Máj 2013, 12:20

Registrovaný: 18 Dec 2012, 12:23
Príspevky: 22
Bydlisko: Děčín - Czech Republic

Offline
ja pořídil tenhle - a jsem s nim maximalně spokojen. namontováno za necelou pulhodinku. a cena si myslim je přijatelá.
http://www.topmoto.cz/Motoprislusenstvi-Sport-touring/Kufry-a-prislusenstvi/Prislusenstvi/Montazni-sada-vcetne-drzaku-pro-Top-case-pro-YAMAHA-BT-1100-Bulldog-02-05


iKoulee
Poslať  Predmet príspevku: Re: NOSIČ ZADNÍHO KUFRU  |  Napísal: 05 Jún 2015, 16:02

Registrovaný: 06 Jan 2015, 13:48
Príspevky: 7

Offline
Trochu ozivim uz mrtvy topic. Vcera jsem to konecne dal celel dohromady, vcetne lakovanych dilu. Puvodni nosic na topcase je tusim original od GIVI, nosicne bocnich kufru jsou SW-MOTECH, spasovat to slo, s mirnou davko nasili a 2 dny laborovani s tloustkami podlozek a ktery nosic kde podlozit, aby se nekrizili. Nosice bocnich kufru jsou sundavaci, zbydou po nich na kazde strane 3 ocka nosic na topcase je sam o sobe z meho pohledu dostatecne decentni, aby se s nim dalo jezdit i na prazdno.
Fotil jsem to jen tak pri ceste venku na parkovisti, protoze v garazi je mo temno, pokud by nekoho zajimal nejaky detail, tak dejte vedet.

Príloha:
smal_IMG_20150604_173801.jpg
smal_IMG_20150604_173801.jpg [ 797.12 KiB | Zobrazené 16664 krát ]
Príloha:
smal_IMG_20150604_173753.jpg
smal_IMG_20150604_173753.jpg [ 1.06 MiB | Zobrazené 16664 krát ]
Príloha:
smal_IMG_20150604_173741.jpg
smal_IMG_20150604_173741.jpg [ 1.14 MiB | Zobrazené 16664 krát ]


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.