Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 10:14


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jún 2012, 23:13

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
přesunuto odtud: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=278&postdays=0&postorder=asc&start=45


Ouklend píše:
Pánové další závada. Po zkušenostech s mouchama a po vyčištění karbeců, a nasazení sítka, motorka zase nejela. Vše čisté a projev a jízdní vlastnosti špatné, jako s mouchama.

Dal jsem to odborníkovi a ten zjistil popraskanou gumičku v tunýlku trysky. Nevím jestli to tlumočím dobře, tak se k tomu odborníci když tak vyjádřete. Prostě přes tu gumku která netěsnila si to dělalo co chtělo, šlo tam jinak benzínu, vzduchu a vůbec ta směs nemohla fungovat. Gumičky na výměnu stáli pár korun a motorka jede jak urvaná ze řetězu.

Takže pozor. Ně vždy to mohou být muchy a jiné nečistoty !

Karbec není zrovna jednoduché zařízení
a svádět to jednoduše vždy na "gumové mouchy" pokaždé nepomůže :!:
Ostatně se problém ztráty výkonu nějak rozplyznul do více vláken.
R.
Bylo by vhodné zjednodušit strukturu témat tak aby to tu bylo přehlednější.
Stačí se podívat na podobná fóra a nemusí se nic světoborného vymýšlet.



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Jún 2012, 07:14
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
přesunuto odtud: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=278&postdays=0&postorder=asc&start=45

break13 píše:
Karbec není zrovna jednoduché zařízení
a svádět to jednoduše vždy na "gumové mouchy" pokaždé nepomůže :!:
Ostatně se problém ztráty výkonu nějak rozplyznul do více vláken.
R.
Bylo by vhodné zjednodušit strukturu témat tak aby to tu bylo přehlednější.
Stačí se podívat na podobná fóra a nemusí se nic světoborného vymýšlet.


Nějak jsem tvůj příspěvek nepochopil ....

O co ti jde? Jde ti o obsah příspěvku? Nesouhlasíš? Máš jiný názor, nebo jinou zkušenost? To co jsem tu popisoval nikdo jiný dosud neřešil a ani nikdo jiný na tuto možnou závadu nepřišel. Mě motorka nejela skoro 2 roky a nikdo, ani ty, jsi mi tu neporadil. Pokud se ti to z nějakého důvodu nelíbí, tak je to tvůj problém. Já doufám, že ostatním k řešení tohoto problému MŮJ PŘÍSPĚVĚK A MÉ DOPORUČENÍ pomůže. Mě konečně teď totiž motorka jede jako nikdy a to při spotřebě 4,9 při plném zatížení ( 2 lidi + 3 plné kufry ).

Nebo je podle tebe příspěvek napsaný ve špatném vlákně? O jakou strukturu ti jde? Co je špatného na tomto tématu? To jako já bych se měl podívat na jiné fórum? Si děláš srandu? Si myslíš, že toto je jediné fórum, které jsem ve svém životě viděl, které navštěvuji, a které administruji? Co chceš světoborného vymýšlet? Chceš mě poučit o struktuře fóra?

Buď napiš o co ti jde konkrétně, nebo si nech podobné příspěvky, které jsou podle mě akorát tak plácáním prázdné slámy, třeba do jiných podobných fór, na které zřejmě odkazuješ ...


Naposledy upravil Ouklend dňa 24 Jún 2012, 20:54, celkovo upravené 1


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Jún 2012, 11:09

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
přesunuto odtud: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=278&postdays=0&postorder=asc&start=45

Přestávám chápat repliky od některých vás,
mám dojem, že někteří se naprdnou i kdybych napsal dobrý den.
Prostě se tu píše na několika vláknech o stejných příznacích
v každém vlákně/sekci je jiné řešení a navíc některá evidentně nefungují.
Hlavní problém je v roztříštěnosti témat,
před drahnou dobou jsem navrhoval celou strukturu zjednodušit,
bez odezvy. Nejenom já se tu těžko orientuju.
Stačí se podívat třeba na německé fórum BT1100.......
Nikoho nekritizuju , ale posílám zpětnou vazbu záměrně v tomto tématu.

Poraďte mi jinak kam už mám psát
a nebo se na to v....... koupím si jinou mašinu
a všichni budeme v poho.
:roll:
R.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Jún 2012, 12:48
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
přesunuto odtud: http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=278&postdays=0&postorder=asc&start=45

Breaku v klidu.

Opakuji, co jsem napsal výše: Nějak jsem tvůj příspěvek nepochopil ...

A znovu. Pokud máš konkrétní návrh, kde, co a kam atd., tak mi to napiš třeba do sz nebo na mail nebo s tím klidně obtěžuj ostatní v tomto vlákně.

To co tobě přijde nepřehledné, jinému může vyhovovat a naopak. Co člověk, to jiný pohled na věc ...

A znovu:
Citácia:
Hlavní problém je v roztříštěnosti témat

... napiš mi kde se co tříští a já to třeba slepím do hromady ...

Citácia:
před drahnou dobou jsem navrhoval celou strukturu zjednodušit
bez odezvy


Opět. Pokud jsi někde něco navrhoval, tak mi napiš kde a co. Jsem taky jenom člověk a může mi něco uniknout, zvláště, když připomínky k fóru navrhuješ např. někde mezi pneumatikami. Pokud je tu bordel a roztříštěnost témat, tak si to děláme samy a jak já to vidím, tak to většinou vyplývá z diskuze a trhat takovou diskuzi jenom proto, že je mimo téma vlákna udělá na fóru daleko větší mrdník. Nikdo záměrně nenapíše do pneumatik o závadě na motoru a pod. Jestli čteš ostatní fóra, jak píšeš, tak bys zjistil, že je to normální. Diskutéři diskutují a protože všechno souvisí se vším, tak diskuze může kolem tématu oscilovat na různé strany. Zrovna jako ten tvůj příspěvek, kde mícháš hrušky s jabkama, tzn. problematiku karburátoru a strukturu fóra ... Vzhledem k tomu, že nás tu není stovky a tisíce a těch skutečně diskutujících je tu pár, tak to podle mě není žádná tragédie. Díky tomu zásady tohoto fóra vždycky byly mazat toho co nejméně a v minulosti se mazaly skutečně jen nějaké vyostřené invektivy a urážky někoho na někoho.

Pokud si ovšem myslíš, že je tu bordel, tak já ho uklidit samozřejmě můžu a udělám to rád, ale do prčic musím o tom vědět, a když o tom nevím, tak je asi logické, mi to říct kde a co a ne si tady obecně a nekonkrétně stěžovat ...

A pokud chceš prodat bulíka jen proto, že po tobě chce někdo konkrétní vyjádření, nebo konkrétní návrh, tak to mimo jiné jen svědčí o úctě a lásce, jakou k této motorce zřejmě máš. Ale to je samozřejmě tvoje věc a to už jsme zase někde jinde ...

A nevíš kde psát? Ač je podle tebe fórum nepřehledné, tak kupodivu hned druhé halvní téma v něm se jmenuje " Vaše pripomienky " tady:

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewforum.php?f=8

Když se do tohoto tématu podíváš, tak mimo jiné zjistíš, že těch připomínek k tomu co a jak a kde v tomto fóru je velice poskromnu. Zkus tedy konkrétně napsat třeba tam, než tady do závad motoru. To by bylo zřejmě vhledem k roztříštěnosti fóra vhodnější ...

Jsem zvědavej na tvé návrhy ke zjednodušení struktury, když je tu snad jen 5 až 6 hlavních témat. Jak chceš tuto velice skromnou strukturu ještě více zjednodušit nevím. Zkus se podívat na nějaké jiné fórum, kde je těch motorkářů skutečně tisíce a témat desetinásobně více. Tam by ses zřejmě úplně ztratil ... takže pokud ti můžu radit, raději motorku neprodávej ... :-) . Nebo ještě jedině vyber fórum, které ti strukturou vyhovuje a podle toho kup motorku ... :-) :lol:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Roztříštěnost fóra ? - VELKÝ ÚKLID ???  |  Napísal: 11 Jún 2012, 13:07
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Zdar Bulldoci.

Pokud máte někdo zásadní připomínky, že je někde nějaký příspěvek, kde nemá být, nebo pokud máte někdo nějaký návrh, kde co přesunout, vymazat, přejmenovat, zkrátka udělat jakoukoliv úpravu ku prospěchu a ke zvýšení přehlednosti, pokud mě to samotného netrkne, tak pište prosím své návrhy s konkrétními odkazy na daný příspěvek ve fóru sem ...

Díky Ouklend


Naposledy upravil Ouklend dňa 12 Jún 2012, 12:05, celkovo upravené 1


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Jún 2012, 23:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
ukliď to důkladně ,polovina věcí lze smazat ,je to tu nepřehledné,udělej to dle své vlastní úvahy :wink:
v každém případě tu nemusí být pokec našich poloviček(mrtvé téma) a tech poradnu a z kušenosti sloučit-řeší se tam stejné problémy,u starých srazů nechat jen odkazy na fotky a základní informace o organizaci a zbytek do koše :!:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Jún 2012, 20:02
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
OK souhlas :idea:

_________________
MEMENTO MORI


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2012, 14:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Ja len taky dotaz, ci by nebolo fajn dat na hlavnej stranke odkazy na starsie Buldog zrazy do jedneho adresara. Zmensil by sa pocet hlavnych tem a tak by vysli na celu obrazovku bez nutnosti skrolovania do sekcii predam/kupim.

_________________
DRUM BUN!


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2012, 14:37
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
marek2001 píše:
Ja len taky dotaz, ci by nebolo fajn dat na hlavnej stranke odkazy na starsie Buldog zrazy do jedneho adresara. Zmensil by sa pocet hlavnych tem a tak by vysli na celu obrazovku bez nutnosti skrolovania do sekcii predam/kupim.


OK. Zkusím ... :wink: Akorát nevím jestli to je vůbec možné ... Udělat to o jednu úroveň více ...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2012, 20:45
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
marek2001 píše:
Ja len taky dotaz, ci by nebolo fajn dat na hlavnej stranke odkazy na starsie Buldog zrazy do jedneho adresara. Zmensil by sa pocet hlavnych tem a tak by vysli na celu obrazovku bez nutnosti skrolovania do sekcii predam/kupim.


s týmto súhlasím, spravíme to....
Radku, tvoje ani moje práva na to nestačia, dohodnem to s Braňom

ináč veľké premazávanie nemá zmysel a nesuhlasím s ním... kopec vecí je síce pre nás starších neaktuálna a nezaujímavá, pre novopriśelca je to ale úplne ináč....


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2012, 20:52
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
miki píše:
ukliď to důkladně ,polovina věcí lze smazat ,je to tu nepřehledné,udělej to dle své vlastní úvahy :wink:
v každém případě tu nemusí být pokec našich poloviček(mrtvé téma) a tech poradnu a z kušenosti sloučit-řeší se tam stejné problémy,u starých srazů nechat jen odkazy na fotky a základní informace o organizaci a zbytek do koše :!:


čo sa týka polovićiek - súhlas
Zlúčenie poradne a skúseností do jednej sekcie - dá sa, žiaľ sa nedodržiava obsah jedného a druhého, alebo to rozdielne chápeme - môźeme to dať spolu

Premazávať príspevky v témach - nie, stráca sa prípadný súvis a nič sa tým nerieśi - prakticky žiadna úspora miesta zmazaním textov nie je.... takźe z mojej stránky nevidím význam


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2012, 11:38
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Peter - přesně tak to vidím i já ...

Jak už jsem psal, jiná situace by byla, kdyby naše fórum mělo třeba 1000 aktivních členů. Pak by tu muselo být třeba i 10 moderátorů, kteří by museli dohlížet na pořádek. Takhle si to naše fórum žije svým přirozeným životem a vytrhávat věci z kontextu je nesmysl, protože pak celá diskuze nemusí dávat smysl.

Spíše jsem pomalu začal ne přesouvat, ani mazat, ale kopírovat některé příspěvky do těch správných vláken. Také jsem sloučil pár vláken, které byly na stejné téma. Tohle chápu a pokud úklid, tak bych si ho dovedl představit v tomto směru.

Zatím jsem nic nevymazal, pokud to nebylo vyslovené přání autora ...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.