Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 11:16


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2012, 21:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Stačí sehnat origo kousek a dalo by se to nakopírovat u Pláničky :wink: Od toho výfuku to dál být nemusí,jelikož svodová trubka je dvojitá jestli se nepletu :?: Měl bych taky zájem :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Gelo88
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 06:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Jan 2012, 18:30
Príspevky: 21
Bydlisko: Paskov

Offline
miki píše:
Stačí sehnat origo kousek a dalo by se to nakopírovat u Pláničky :wink: Od toho výfuku to dál být nemusí,jelikož svodová trubka je dvojitá jestli se nepletu :?: Měl bych taky zájem :D


Věřím že postupem času, bude akce klín jako akce zadní blatníček :)


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku: Mám klín a mohu vyrobit kopie, popřípadě prodám tento  |  Napísal: 03 Feb 2013, 20:02

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Zdravím všechny, klín jsem již koupil s motorkou ale byl děsný a humpolácký udělaný, dnes jsem dokončil jeho znovu výrobu , odřezal jsem většinu jen to nosícího základu a kompletně jsem ho dovytvaroval a dodělal z kvalitního pevného sklolaminátu, následně jsem ho polepil karbonovou folií, na motorce vypadá velmi pěkně, zítra ho nafotím i na motorce a fotky sem vložim, hrál jsem si sním dlouho abych doladil všechny detajly, jsem teď schopný udělat stejné kopie za poměrně nízkou cenu a to z laminátu, vyrobil bych ho včetně povrchové úpravy a základním černým lakem, cena by se pohybovala okolo myslím cca 2000, nevím ještě jak časově to bude na každou kopii náročné, jedná se o Klín který vede od motoru až dozadu motorky a slouží i jako takový blatníček ze spodu - spoiler, vzhled je ovšem sportovní ale decentní , nic přehnaného co vypadá jako dodělávka už na první pohled Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Feb 2013, 14:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Foto dodej, jsem zvědavý jak to bude vypadat. Myslím, že obdobný klín pod motor nikdo nemá... :wink: Takhle to vypadá zajímavě :thumbup3:
A slušnost je se představit, jednou máš Bulldu a patříš mezi nás :D je tady od toho sekce "Predstavte sa" :wink:

_________________
A.C.A.B.


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku: Příkládám fotky  |  Napísal: 04 Feb 2013, 16:29

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Omlouvám se že jsou jen z jedné strany jelikož klín je z každé strany motorky jiný - tak aby kopíroval části motorky . musel jsem ho vytáhnout z garáže protože se v mé malé garáži nedá ani hnout, bydlím stále s rodiči takže garáž je plná haraburdí, jistě to mnozí z vás znáte, na prodej je i tento kus co je vyfocen a který bude základem kopií, chci za něj ale víc a to 3000kč, nechci být pro vás vyčůránek , ale na tomhle konkrétně jsem dělal dva celé víkendy než jsem mohl tvrdit že mám a vymyslel jsem to přesně co jsem vymyslet a dotáhnout chtěl , cena 3000 je vysoká už jen pro to že kopie už budou vždy kopie a určitě se mi nepodaří zachovat všechny detajly spojů a křidélek jako u tohoto, každopádně kopie budou jednolitlé + knim samozřejmě veškeré uchycení, šroubky atd včetně plánku, přesnost je tak vysoká že každý klín který vyrobím bude absolutně přesně pasovat a montáž zabere do 10 minut. Protože modelaření s motorkama i autama je moje velké hoby, sám pro sebe si udělám extra klín, zadní blatníčky i podsedlovku ve stylu silniční motorky , mám na motorce ještě spousty práce ale chystám se určitě na každý sraz bulldogů tak se uvidíme tam


Obrázok Obrázok Obrázok


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Feb 2013, 19:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Mě se to líbí, je to decentní :thumbup3:

_________________
A.C.A.B.


Muffin_man
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Feb 2013, 20:07

Registrovaný: 17 Feb 2013, 13:42
Príspevky: 21

Offline
Vypadá to dobře, jestli se rozjede velkovýroba, stavím se do fronty :thumbup:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 18 Feb 2013, 10:30

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
http://www.yamahabulldog.com.pl./downlo ... 0e3b081a32

a tohle byste nechtěli?? :bored: :scared:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 18 Feb 2013, 10:37

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Já bych spíš ocenil totok

http://www.yamahabulldog.com.pl./downlo ... 31c3e98c35


bikerman
Poslať  Predmet príspevku: Re: Mirec  |  Napísal: 18 Feb 2013, 14:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Mirec píše:


Jo tak to bych bral taky to se mi líbí :thumbup3: :thumbup3: :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Feb 2013, 15:47

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Chlapy, ještě jsem neudělal ani kopyto , všem se omlouvám, jeden pán čeká dokonce i na tento origo. Psal jsem mu že mu to pošlu tak doufám že na mě nebude naštvanej že jsem to ještě neposlal, měl jsem 14 dní silnou angýnu a musel být doma v teple, tenhle víkend už snad budu mít hotové vše na výrobu a zkusím i jeden hned udělat, zkusil jsem před tím udělat kopyto ale nebylo to absolutně přesný a nedopadlo by to dobře, vymyslel jsem si úplně jinej princip výroby formy aby ty šlo perfektně vyklápět, nechytalo se mi to a halvně to bylo všude rovný a hladký i bez většího broušení, taky jsem zjistil že jednovrstvej laminát nestačí, kamarád z písku kterej dováží kvalitní laminátový nárazníky z Itálie mi přiveze levně modrou pevnou pryskyřici aby to taky něco vydrželo a nerozbil to první kámen. Jinak Blatníček je vážně super, měl jsem něco podobného ale menšího na mojí první nový motorce jawa dandy 125, všichni to sundavali protože se to při jízdě klepalo , musí to bejt dost pevný. Taky to zkusím vyrobit ale počkám až bude trochu teplo, dělám všechno v domku, garáž nemá ani topení


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Feb 2013, 21:46
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Sloučena dvě stejná témeta ...

Ouklend


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku: Re: kryt 2  |  Napísal: 20 Júl 2014, 10:07

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
[quote="Jirka78"]kryt mám trošku jiný co nezakrývá svody a vyšší štít
Obrázok Obrázok[/quote
... ak má niekto na predaj tento klín pod motor, tak ho beriem. Viete poradiť kde sa to predáva ? a pod akou značkou ?


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku: Re: kryt 2  |  Napísal: 01 Jan 2015, 15:39

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
jojobulldog píše:
Jirka78 píše:
kryt mám trošku jiný co nezakrývá svody a vyšší štít
Obrázok Obrázok[/quote
... ak má niekto na predaj tento klín pod motor, tak ho beriem. Viete poradiť kde sa to predáva ? a pod akou značkou ?

nikto nič ? naozaj nikto nevie kde sa to predáva ?


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.