Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:54


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Máj 2013, 05:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak to si hodny :-) dekuji za nabidku
....ale ja uz svoje vzor Mirek(trochu upravene,tusim podle Mikiho) mam nejakej ten rok :-)
Nemyslel jsem to ovsem nijak zle,nebo s nekalym umyslem.



Reklama


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Máj 2013, 08:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Mirek1 píše:
Tak to si hodny :-) dekuji za nabidku
....ale ja uz svoje vzor Mirek(trochu upravene,tusim podle Mikiho) mam nejakej ten rok :-)
Nemyslel jsem to ovsem nijak zle,nebo s nekalym umyslem.


Však já taky ne, Miro :wink: .
Počítám, že doby kolem Zajdy už jsou za námi, co? :roll:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Máj 2013, 09:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
tak na to jsem nepomyslel ...
ale on se zas nekdo najde :-) :-) :-)


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Máj 2013, 21:53
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirku, nestraš :crying2:


zewlaak
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jún 2013, 15:28

Registrovaný: 20 Máj 2013, 16:07
Príspevky: 19

Offline
Tak doufam ze to neni v tomhle vlaknu uplne mimo misu, ale kdyby nekoho zajimaly padaky na ram delany jeste trosku jinak (ze silonu), tak sem byl ve stredu v Liberci na odmereni v Rutanu (www.rutan.cz) a uz je maj k dispozici. btw na fotkach je primo muj bulik a ne, nejsem placenej za reklamu :)


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jún 2013, 22:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Cena masakr, ale mě se to líbí. Jinak Alexův padák se otestoval a nádrž bez jediného škrábance... 8)

_________________
A.C.A.B.


zewlaak
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jún 2013, 10:52

Registrovaný: 20 Máj 2013, 16:07
Príspevky: 19

Offline
stonemen píše:
Cena masakr, ale mě se to líbí. Jinak Alexův padák se otestoval a nádrž bez jediného škrábance... 8)

No ja si prave nadrz po padu z mista poskrabal minulej vikend, takze sem usoudil ze padaky budou potreba :/ Cena neni uplne lidova, ale zas je to levnejsi nez co prodavaj treba na RD moto a ja mel teda navic jeste slevu kvuli tomu odmereni. Nejsem zadnej expert, ale taky mi prijde ze materialy typu silon/dural budou pripadnej naraz tlumit lip nez ocelova trubka.


Muffin_man
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Jún 2013, 14:58

Registrovaný: 17 Feb 2013, 13:42
Príspevky: 21

Offline
Chlapi kutíte někdo ty alexovy padáky? Kdyby to mělo vyšumět, tak objednám ty Rutan a hotovo...


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jún 2013, 23:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Taky přihodím jeden dojemnej příběh pro zasmání (jestli to teda vůbec někdo chce číst..) :wink:

Taky jsem si myslel, že mi stačí jenom padák kolem motoru, a že "JÁ" přece nikde sudy válet nebudu a další padáky jinak nepotřebuju.. Nó a když už jsem si říkal, že to s Bulldou už v pohodě zvládáme, a že nás nic nepřekvapí, podařilo se mi před tejdnem padnout, ani nevim jak.. :roll: Stačil písek na silnici, rozjezd s né uplně zahřátým motorem a málo plynu, což mělo za následek chcípnutí a následný "převalení" válce po kompresi doprovázený mým překvapivým plácnutím sebou na bok :shock: Jedno je ale fakt pravda - je to takovej fofr, že sni nemrkneš a ležíš rozpláclej na zádech (ještě že to bylo mimo domov a nikdo mě tam neznal.. :blush2: ). No a závěr? Lehce drblý zrcátko, závažíčko v řidítkách a šlic cenťák na nádrži (pod vejfukem jsem zapomněl nohu, takže hurá - aspoň Bullda lehnul do "měkýho"..). No nic, vztyk na nohy, na kola a hurá jede se dál. Korunu tomu všemu pak ale ještě nasadil kámoš na Ducati S2R, kterej po pár kilometrech na novejch pneu jako jindy ze zvyku naklopil ještědský zatáčky (zatímco já už se se staženou zadnicí držel lehce při zemi), no a krásná milá Duc se na mě po pár zatáčkách smála předním světlem v protisměru ležíc na boku ke kámošově nepředstíranýmu překvapení a údivu.. :D No prostě den jak fík.. Oba padlej stejnej bok, takže si aspoň nezávidíme! :lol: No zkrátka podle pravidla, který jsem vždycky považoval mírně řečeno za trošku debilní, a to: "Kdo jí nepoložil, jako by jí neměl." jsme pak s pocitem, že už jsou z nás teda konečně "velký klucí" dovalili dom a u píva jsme pak na sebe oba koukali jako zpráskaný psi.. :lol2: Takže teď taky pokorně pokukuju po padákách kolem nádrže, kdybych náhodou zase někdy chtěl ohromovat kolemjdoucí slečny parádní kultůrní vložkou doprovázenou efektníma vozembouchama :lol:


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Jún 2013, 23:43

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Vítej v klubu :-)
R.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2013, 14:25
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Arachnid25 píše:
... Jedno je ale fakt pravda - je to takovej fofr, že sni nemrkneš a ležíš rozpláclej na zádech ... :lol:


... přesně. dobře jsi to napsal :-)


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Dec 2013, 20:34

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
pádáky po facelifte, ja len dúúúfam že ich nebudem musieť použiť. je to vyrobené na cnc, leštenie som spravil ja

.Obrázok Obrázok


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Dec 2013, 21:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Tak tohle bych rád viděl naživo protože na fotkách se mi to moc nelíbí :wink: V reálu to může být jiné :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Dec 2013, 21:42

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
Mne to pride krajsie, ako len rovna rura, sedi to k designu notorky, je to ako chrom tak to ladi aj vizualne k vidlici, no a kamarati tvrdili ci je to Org. yamaha,, a to hlavne je ze som chcel nieco ine ako len kus kovu,,


Geoo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Jan 2014, 09:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Tento týden budu nechávat soustružit padáky dle plánku v tomto vláknu. (Díky za něj)
Chcete je někdo udělat také z nerezu ? Nevím ještě kolik si za to řeknou. Mám 2 ks nerezu. Jeden pro mě a jeden pro ...... :) Pokud nikdo nebude chtít nechám udělat jenom pro sebe.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.