Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 17:53


BT 1100 pro začátečníka s jízdou na moto?  
ANO 84% 26  84% 
NE 16% 5  16% 
Celkom hlasov : 31

Moderátor: Moderátor
Autor Správa
sunrun
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 10:09

Registrovaný: 22 Júl 2013, 13:58
Príspevky: 14

Offline
Pjotr píše:
Pokud jsi si jistej, že chceš na motorce jezdit takové štreky, koukni po něčem, co má kapoty a můžeš s tím jet na dálnici víc než 120km/h. Ono přejíždět Německo touto rychlostí je opruz. Bulldog sice taky jede bez problémů 150 stabilně, ale celý den to nevydržíš. Moc fouká. Pokaždé, když mě předjížděl nějakej Varan, nebo GeeSo ve 180, tak jsem jen záviděl.
Nicméně, pokud jsi vybral Bulldoga srdcem, na cestování je fajn a pohodlný (krom té rychlosti). Může pomoc vyšší plexi, ale chce to vyzkoušet.


Vím, ale kapotáže mě prostě neberou... přece jen je to stylovka a srdcovka (všeobecně naháči + navíc v-twin...). Určitě počítám s vyšším plexi. O tom žádná.



Reklama


zewlaak
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 11:23

Registrovaný: 20 Máj 2013, 16:07
Príspevky: 19

Offline
sunrun píše:
Víceméně můj případ :wink: Můžu se zeptat na tvoje prostorové a váhové proporce? Díky :)


No co se mejch proporci tyce, tak takovy pivni.. :D 179 vejska a cca 86 vaha. Jinak co se tyce toho cestovani na delsi vzdalenosti, tak musim rict ze po dalnici je to spis utrpeni nez zabava, ale da se to vydrzet. 330 km sem na jeden zatah dal celkem bez problemu, ale jet za jeden den dvojnasobek uz by bylo docela na hrane. Mam teda ale origo stitek, protoze ten vyssi se mi na tom proste nelibi.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 12:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Kamarad dojel na Pionyru az do Pařiže a zpet :-) :-) :-)
Vsechno se da,jen je to otazkou,za jak dlouho :-) a potom nezalezi na cem :-)


sunrun
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 12:10

Registrovaný: 22 Júl 2013, 13:58
Príspevky: 14

Offline
Mirek1 píše:
Kamarad dojel na Pionyru az do Pařiže a zpet :-) :-) :-)
Vsechno se da,jen je to otazkou,za jak dlouho :-) a potom nezalezi na cem :-)


Ono když vezmu, že lidi jezdí na kole neskutečné štreky (sám jsem si dal trasu Praha - Ostrava, což je nic, ale i tak to byl to záhul:) ), tak si myslím, že na Buldovi to bude furt ve vatě :D


sunrun
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 12:12

Registrovaný: 22 Júl 2013, 13:58
Príspevky: 14

Offline
zewlaak píše:
No co se mejch proporci tyce, tak takovy pivni.. :D 179 vejska a cca 86 vaha. Jinak co se tyce toho cestovani na delsi vzdalenosti, tak musim rict ze po dalnici je to spis utrpeni nez zabava, ale da se to vydrzet. 330 km sem na jeden zatah dal celkem bez problemu, ale jet za jeden den dvojnasobek uz by bylo docela na hrane. Mam teda ale origo stitek, protoze ten vyssi se mi na tom proste nelibi.


"pivní" :D :D ten vyšší mi taky zrovna nesedí, ale to už bych přežil.


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2013, 18:13
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
sunrun píše:
Ono když vezmu, že lidi jezdí na kole neskutečné štreky (sám jsem si dal trasu Praha - Ostrava, což je nic, ale i tak to byl to záhul:) ), tak si myslím, že na Buldovi to bude furt ve vatě :D

Jestly te bulldog chyt za srdce tak do nej jdi :wink3: me chyt už v roce 2002 a po roce jsem si ho schodou okolnosti dopřál,joo najel jsem na nem temeř 71t.km.a spadnul jsem z nej asi třikat( na miste) ale k tomu mi dopomoch pan gamrinus,no moje blbost :roll: :blink: :lol:

_________________
MEMENTO MORI


Geoo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Aug 2013, 19:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
OZZY píše:
Jestly te bulldog chyt za srdce tak do nej jdi :wink3: me chyt už v roce 2002 a po roce jsem si ho schodou okolnosti dopřál,joo najel jsem na nem temeř 71t.km.a spadnul jsem z nej asi třikat( na miste) ale k tomu mi dopomoch pan gamrinus,no moje blbost :roll: :blink: :lol:


:lol: :lol: :lol:


sunrun
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Aug 2013, 12:58

Registrovaný: 22 Júl 2013, 13:58
Príspevky: 14

Offline
OZZY píše:
Jestly te bulldog chyt za srdce tak do nej jdi :wink3: me chyt už v roce 2002 a po roce jsem si ho schodou okolnosti dopřál,joo najel jsem na nem temeř 71t.km.a spadnul jsem z nej asi třikat( na miste) ale k tomu mi dopomoch pan gamrinus,no moje blbost :roll: :blink: :lol:


:D :D


sunrun
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Aug 2013, 11:29

Registrovaný: 22 Júl 2013, 13:58
Príspevky: 14

Offline
Hoši, tak nakonec jsem přece jen podlehl respektu z Buldy a rozhodl se, že do začátku budu trápit XJ 600 N. Zítra ji jdu omrknout. Ono i přece jen při rozhodování rozhodla i cena. :oops: :) nechci hned rozbít drahou motku.


OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Aug 2013, 20:10
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
sunrun píše:
Hoši, tak nakonec jsem přece jen podlehl respektu z Buldy a rozhodl se, že do začátku budu trápit XJ 600 N. Zítra ji jdu omrknout. Ono i přece jen při rozhodování rozhodla i cena. :oops: :) nechci hned rozbít drahou motku.
seš vul

_________________
MEMENTO MORI


Geoo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Aug 2013, 21:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Krásná upřímnost OZZY :-)


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2013, 07:54

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
sunrun píše:
Hoši, tak nakonec jsem přece jen podlehl respektu z Buldy a rozhodl se, že do začátku budu trápit XJ 600 N. Zítra ji jdu omrknout. Ono i přece jen při rozhodování rozhodla i cena. :oops: :) nechci hned rozbít drahou motku.

Rozumné řešení :wink2:


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2013, 07:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
OZZY píše:
seš vul

Ozzy, proč tak drsně ? Hošan si očividně nevěří, jinak by takový dotazy neměl. Buďme rádi, že je ( zatím ) živej on i Bulda :D
remote


MIRAS
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2013, 13:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31 Okt 2008, 14:27
Príspevky: 621
Bydlisko: HUMPOLEC

Offline
Já naprosto chápu co " básník" OZZY chtěl svým příspěvkem sdělit. Nač svůj názor zbytečně rozepisovat,když vystihuje vše


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Aug 2013, 13:56

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
sunrun píše:
Hoši, tak nakonec jsem přece jen podlehl respektu z Buldy a rozhodl se, že do začátku budu trápit XJ 600 N. Zítra ji jdu omrknout. Ono i přece jen při rozhodování rozhodla i cena. :oops: :) nechci hned rozbít drahou motku.


Mal si si kupit toho Buldu. Menit motorku su vyhodene peniaze a Bulda nie je o nic nebezpecnejsi ako ta XJ 600 N. Aj zolik opytaj sa publika daval 80% Buldovi:)

Ale ked sa budes citis istejsi takto, tak budis. Nech ti to ucenie ide rychlo a hlavne bez nehod :)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.