Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:55


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Júl 2014, 22:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
remote píše:
Radikální přestavba ? :?:
Flexou uřízlý podselák a napraný drapáky ? Máš to trochu zkreslený, ne ?
O povedenosti se nebudu vyjadřovat.
remote

......nechápu, proč má pořád někdo tendenci zkritizovat a pohanit všechno, co neudělal nebo nevymyslel sám. Kulo tady prezentuje svůj nápad a jeho realizaci, což je tady v tomto rozsahu vyloženě ojedinělý počin. Nikoho nenutí, aby se mu to líbilo. Proto si myslím, že stačí reakce ve stylu "líbí-nelíbí", popř. proč. Mě se taky Bulldog líbí tak, jak je, ale není nutné se chovat, jako kdyby nám Kulo zprznil babičku. Pokud se fórum bude ubírat tímto směrem, dosáhneme akorát toho, že se každý bude bát s čímkoli pochlubit a svou práci ukázat, aby ho ostatní nezjebali jak Alíka.

P.S. - kdo z nás by měl kuráž (a zručnost) vzít tu flexu do ruky a pustit se tímto způsobem do něčeho, co bude blízké jeho srdci? A pak to tady prezentovat bez ohledu na názory kritiků?



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Júl 2014, 22:53
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Felix píše:
......nechápu, proč má pořád někdo tendenci zkritizovat a pohanit všechno, co neudělal nebo nevymyslel sám. Kulo tady prezentuje svůj nápad a jeho realizaci, což je tady v tomto rozsahu vyloženě ojedinělý počin. Nikoho nenutí, aby se mu to líbilo. Proto si myslím, že stačí reakce ve stylu "líbí-nelíbí", popř. proč. Mě se taky Bulldog líbí tak, jak je, ale není nutné se chovat, jako kdyby nám Kulo zprznil babičku. Pokud se fórum bude ubírat tímto směrem, dosáhneme akorát toho, že se každý bude bát s čímkoli pochlubit a svou práci ukázat, aby ho ostatní nezjebali jak Alíka.

P.S. - kdo z nás by měl kuráž (a zručnost) vzít tu flexu do ruky a pustit se tímto způsobem do něčeho, co bude blízké jeho srdci? A pak to tady prezentovat bez ohledu na názory kritiků?


Felix, poklona :thumbup3: :thumbup3:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2014, 15:09
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... hele Felixi v klidu. Já zase nechápu, že se nad tím pozastavuješ. Stejně tak, jako Kulo svobodně a z vlastní vůle přestavěl Bulldoga, což je jeho věc, a s tím se pak tady pochlubil, což je taky jeho věc, tak stejně tak mají ostatní právo, když už to sem dal, vyjádřit se k tomu jak chtějí a pokud se to většině nelíbí, tak se nedá nic dělat. Někdo nad tím mávne rukou a jiný je z toho pohoršen, protože mu vadí, že někdo dokáže Bulíka takhle sprznit. Je to prostě věc názoru a Kulo s tím musel počítat a taky s tím, jak je vidět, počítá, protože ho tyhle komenty nijak nevyvádí z míry a je na rozdíl od některých ostatních v klidu. Zjevně je sám se sebou a se svým Bulíkem spokojen.

Je to prostě stejné jako by jsi běhal s tvým nahým zadkem po náměstí. Asi to taky není obvyklá záležitost, ale : někomu se to třeba může i líbit a dá ti palec nahoru, někdo nad tím mávne rukou a řekne, že je mu to jedno a že je to tvoje věc, no a někdo se bude cítit pohoršený a bude na tebe plivat síru a oheň ...
Přitom bych si asi na druhé straně nedovolil takový počin s holým zadkem hodnotit jako nějaké hrdinství, nebo bůh ví jaký zasloužení hodný počin, stejně tak jako vzít flexu, jak píšeš, a uříznout kus pěkné motorky.
A o tom jsou i tyhle komenty. A navíc podle mě to nijak nepřesáhlo nějakou míru únosnosti ... ;-) :-)


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2014, 19:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Felix píše:
......nechápu, proč má pořád někdo tendenci zkritizovat a pohanit všechno, co neudělal nebo nevymyslel sám.

Felixi, reagoval jsem na Tombíkovo " radikální přestavba". To je myslím trochu jiný pojem než Kulo předvedl. :shock:
A v poslední větě jsem poudal, že to Kulovo nebudu komentovat.... 8)
Takže dle tvého : mě se to nelíbí.
remote


kulo1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2014, 23:10

Registrovaný: 29 Dec 2012, 14:08
Príspevky: 82
Bydlisko: Vistuk

Offline
Dnes som dostal ponuku na kupu buldoga cena 5000€ to potesi ale chcem si ho este uzit tak ze neeeeeeedam


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2014, 23:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Ouklend píše:
... hele Felixi v klidu. Já zase nechápu, že se nad tím pozastavuješ. Stejně tak, jako Kulo svobodně a z vlastní vůle přestavěl Bulldoga, což je jeho věc, a s tím se pak tady pochlubil, což je taky jeho věc, tak stejně tak mají ostatní právo, když už to sem dal, vyjádřit se k tomu jak chtějí a pokud se to většině nelíbí, tak se nedá nic dělat. Někdo nad tím mávne rukou a jiný je z toho pohoršen, protože mu vadí, že někdo dokáže Bulíka takhle sprznit. Je to prostě věc názoru a Kulo s tím musel počítat a taky s tím, jak je vidět, počítá, protože ho tyhle komenty nijak nevyvádí z míry a je na rozdíl od některých ostatních v klidu. Zjevně je sám se sebou a se svým Bulíkem spokojen.

Je to prostě stejné jako by jsi běhal s tvým nahým zadkem po náměstí. Asi to taky není obvyklá záležitost, ale : někomu se to třeba může i líbit a dá ti palec nahoru, někdo nad tím mávne rukou a řekne, že je mu to jedno a že je to tvoje věc, no a někdo se bude cítit pohoršený a bude na tebe plivat síru a oheň ...
Přitom bych si asi na druhé straně nedovolil takový počin s holým zadkem hodnotit jako nějaké hrdinství, nebo bůh ví jaký zasloužení hodný počin, stejně tak jako vzít flexu, jak píšeš, a uříznout kus pěkné motorky.
A o tom jsou i tyhle komenty. A navíc podle mě to nijak nepřesáhlo nějakou míru únosnosti ... ;-) :-)


.......já jsem naprosto vklidu. :cool: Napsal jsem jen, co se mi nelíbí a za tím si stojím. Je mi jasné, že se mnou někdo nebude souhlasit - nemůžeme mít všichni na všechno stejný názor. Toť vše.


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2014, 16:22

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
No mne sa to paci, hlavne tie pneu a uplne naha predna vidlica su super.
Musim ale vytknut to ukoncenie sedadla...je to strasna cierna hrca. Hodil by sa tam biely kryt a navrchy by mohol mat vzor ako nadrz alebo len cerveny pas ako na blatniku.
Ten nadpis na nadrzi mohol byt mozno lakovany nech tam nie je ta ciernava medzi pismenami.

Ale kazdy podla seba. Pekna praca :)


tombik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2014, 21:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
remote: Z meho pohledu pri me sikovnosti (nedokazu sam prehodit gumy, natoz brat do ruky flexu) je to radikalni az az, flexa, gumy, riditka, jiny osvetleni...lak.. atd. ale je mi jasne ze jestli nekdo byl u stavby nejakeho choppera nebo tak, tak se nad mym prohlasenim jen zasmeje.

Jinak proste chci rict tak nejak to co Felix. Nejak jsem mel proste pocit ze by ta kritika mohla byt mirnejsi a ac se nekomu nemusi libit vysledek, rozhodne na te motorce kus sebe nechal.

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Júl 2014, 20:09

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
katastrofen, za mňa nie, haha chcel by som to vidieť v akcii ako idu predne tlmiče pri každej diere na doraz....


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Júl 2014, 22:47

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Po dlouhé době věcná, konstruktivní a diskuse k věci na tomhle fóru
a když už se ta přestavba moc "nechytla" ,
tak přispěla aspoň k tomu, že se lidi zamýšlí nad tím,
co má a nemá smysl.
R.


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2014, 08:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Za mně :thumbup:

_________________
A.C.A.B.


kulo1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2014, 16:41

Registrovaný: 29 Dec 2012, 14:08
Príspevky: 82
Bydlisko: Vistuk

Offline
Ten bobit na konci sedla by som aj skoval ale nemam a ani nepoznam v mojom okoli ziadneho tipka co sa zaobera laminatom a co sa tika tlmico mam tam progresivne pruziny tak ziadny doras sa nekona


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.