Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 14:12


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
svela
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Okt 2010, 19:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29 Sep 2010, 19:24
Príspevky: 109
Bydlisko: Považská Bystrica

Offline
Asi trochu opozdená reakcia ale vidím, že nie som sám. Doteraz mi poctivo slúžili a ešte dúfam aj naďalej budú lampasácke zimné, teda vyteplené čižmičky. Ešte ich mám len 35 rokov. Jazdím v nich hlavne na vojenskej JAWA 350. Treba sa o ne strať . Stačí na to obyčajný hnedý krém, ale poctivo naniesť na dobre vysušené, nechať zaschnúť a prekefovať. Nie ako na vojne, mokré, nacápať tým čiernym sveenstvom a znovu obuť. Okrem toho som vyzbrojený z Nerve v Českom Těšíne. Ťažko sa to tam hľadá, ale treba si stiahnuť mapku a dá sa tam trafiť. Príjemná obsluha a výber. Tú pani netrafil šľak ani keď som si skúšal už desiatu bundu a pätnáste nohavice, len bola z toho taká zmätená, že mi nakoniec zabalila nohavice ženské. No bolo nás tam viac aj ženská no a stáva sa. Veľmi ju to mrzelo ale ja som bol rád, že som sa zas previezol. No a topánky mám také po akých pokukoval Ouklend. Vlastne motogaráž v Brne je jeden podnik- pobočka obchodu v Č.T. Zatiaľ som s topánkami spokojný, i keď v kanadách som mal lepšiu citlivosť pri radení. Možno sa trochu rozchodia, lebo je tam povedané v popise, že sú určené aj na dlhšie chodenie peši. A s oblečením od Nerve spokojnosť tiež.

_________________
Život letí ako rýchlik, len rozum za ním nestíha.



Reklama


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Okt 2010, 08:37

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Mohu potvrdit co píše svela,
jsem taky nadmíru spokojený se zateplenými důstojnickými kanadami na zip,
překvapivě fungujou i v létě v největším pařáku, jenom se v nich nesmí moc dlouho běhat pěšky !
Ošetřuju je (jako všechno ostatní kožený) Outdoorovým mazáním se včelým voskem.
Nekupuju ho na výstavách kde ho prezentují a prodávají za nehorázné ceny,
ale v obchodech s pracovními potřebami za 49CZK.
R.


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Nov 2010, 17:30

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Tak jsem po 6 sezonách musel vyhodit moje Oxtary TCS, protože vnitřní strany špiček už byly prodřené až na ponožky. Jako náhradu jsem pořídil SIDI Vertigo. Vypadají OK a co je hlavní - NEVRŽOU :D .


twingo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2010, 18:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13 Mar 2010, 10:23
Príspevky: 45
Bydlisko: Prešov

Offline
aj u mna po niekolkych sezonach skoncili turisticke Heldy, takze nahrada MTech B.Vegas, inak ked je chladno pouzivam kanady so sympatexovou membranou a som v suchu a teple
Obrázok


Geoo
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 17 Apr 2015, 13:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Pro mě je to teď aktuální téma a proto sem dávám svůj názor. Prolezl jsem snad celý internet a nikde jsem se nesetkal se stejným názorem na jednu značku. Každý si tvrdí své :-)
Já bych chtěl boto pohodlné a né žádné moc sportovní. Otázka je jestli má cenu vůbec kupovat vysoké boty na naší motorku.
Zatím mám favority tyto ...nechají mi je za 3800kč
Jinak zatím spadám pod partu která jezdí v kanadách :-) Slouží dobře ...na vojně jsem se o ně dobře staral :-)


Prílohy:
17703.jpg
17703.jpg [ 173.48 KiB | Zobrazené 16972 krát ]
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 17 Apr 2015, 13:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Nelituju ani koruny, kterou jsem před lety dal za Oxtary. Ta pohoda nepromokavosti a komfortu obouvání (oproti šněrování na kanadách) je prostě k nezaplacení.
Vysoké (tzn nad kotníky) určitě ano, ta "naše" motorka umí upalovat 200km/h a osobně myslím že cokoliv nad 20 km/h je rychlost ze které bych bourat nechtěl... tzn. neřešit úroveň ochrany s ohledem na motorku, ale na sebe.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 17 Apr 2015, 14:35
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... pěkné buty :-) ... a cena myslím taky fajn. hlavně aby do nich neteklo a jinak jak píše Café... i v malé rychlosti stačí brnknout o obrubník a kotník je v nízké botě v háji ... ;-)

tyhle taky nevypadají špatně a jsou o 1000,- levnější :-) ;-)
https://www.louis.de/artikel/probiker-speedstar-ii/202565?list=59926998

mě se ale k bulíkovi více líbil tento styl, ale je to na vkusu každého :
https://www.louis.de/artikel/vanucci-vtb9-enduro-touring-stiefel/202557?list=59927234

mám je taky od Probikeru, ale už je nemají v nabídce. a jezdím v nich i teď na báwu a je mi to putna ... :-) ... líbí se mi, jsou fajn a hlavně jsou jiné než všechny ty stejné sportovní :-) ;-)


Tomer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 18 Apr 2015, 20:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Já jezdím už třetí rok tyhle:

http://www.speedmoto.cz/8328/forma-ice.html#fotogalerie

Mají venkovní plastovej kloub a nahoře přesku, kterou si stáhnu vždycky dle aktuální potřeby...zatím jsem s nima maximálně spokojenej. Předtím jsem měl cca 6let Oxtary, byly dobrý, ale bohužel jen základní provedení. Dobře se v nich chodilo, ale úroveň ochrany nohy při pádu byla mizerná.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 07:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Já jezdím dva roky Fox Comp 5short, Obrázokdělá se i vysoká verze.
Klady :
-pohodlí při jízdě, chůzi i obouvaní
-dostatečná ochrana
-design a zpracování
Zápory :
-jediný a docela zásadní, v dešti do nich teče jak do sandálů, což u bot plánovaných pro enduro a cross pořád nemůžu nějak pobrat.


Geoo
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 07:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Výborně kluci...děkuji! Jak se tím člověk vším tak pročítá a hledá tak je to stejně dost o prachách. Kolik dáš tak kvalitní budou :) (ostatně to jsem nenapsal nic nového že?) :D
Jak člověk prostě přidává požadavky na bezpečnost, voděodolnost ale zase kvalitní prodyšnost tak s gotatexem je na 7tisících.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 08:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
No podívej ještě sem http://www.motodrive.cz/ slušný boty za rozumnou cenu, pokud ti padne něco do oka. A prodejce solidní, neměl jsem s ním jediný problém. Jen jsem tam zavítal, až když už bylo nakoupeno. Kamarádka má on něj boty za 2.2 a ve stejných podmínkách jak já, nohy v suchu.
Sakra, že jsem tam lezl, tohle padlo do oka mě Obrázok


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 08:54
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... takové mám a parada ... :-)


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 18:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Já mám tyto :
Príloha:
Poznámka: C:\Users\Pavel\Desktop\tcx.jpg
tcx.jpg
tcx.jpg [ 55 KiB | Zobrazené 16943 krát ]

Ve vodě jsem je moc netestoval, protože jezdím jen za sucha :wink2:
Hlavně jsou dobře odvětraný a sednou mě...
remote


Drak-V2
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 20:16

Registrovaný: 24 Feb 2013, 17:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Dobříš

Offline
Já mám Diadory Eagle FX.Jsou hezký,pohodlný,dobře se obouvají,ale kvalita materiálu svšku nic moc - praská vrchní vrstva v ohybech na nártu. Můj kluk má podobné,jiný typ s umělohmotným kloubem a ty vržou a odlupují se umělohmotné segmenty na záprstí (od řadičky),pohodlný,lehký. Jako druhé mám PROBIKER,jsou méně honosné,ale pohodlné,lehké,lepší kvalita koženého svršku,neteče do nich,ale zapínají se trochu hůře než Diadory. Mám doma i černé kanady,ale v těch se jezdit téměř nedá,používám je na Jawě 350 na veteránských srazech.

_________________
Sklerozu má jen inteligent - blbec si nemá co pamatovat.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 19 Apr 2015, 22:10
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... remote, ty jezdíš jen za sucha ? a jak to prosím tě děláš ??? :-) to bych totiž taky rád, ale počasí ovládat bohužel neumím ... :-( ;-) ... tím chci říct, že kolikrát vyjedu za sucha a neplánovaně přijedu za mokra ... ;-)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.