Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 11:10


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 20 Apr 2015, 18:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Jo, Radku, jen za sucha :wink2: Zmoknul jsem na Buldoj jen asi 3x, a navíc vodu nějak nemusím. Užil jsem si jí na kole dost a dost :D
remote



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 20 Apr 2015, 20:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Šťastný to člověk, taky jezdím za sucha, ale dost často se tak nestihnu vrátit. Jak to děláš, jezdíš kolem chalupy, nebo máš fakt takové štěstí.


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 20 Apr 2015, 20:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Říká se tomu předpověď počasí :thumbup2:
Ale nesmíš koukat na TVhovna...
remote


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 21 Apr 2015, 04:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Aladin, Norové (Yr) , meteoradar, inpocasi, meteomapy, wheather .....všechno mám v mobilu a každý říká něco jiného a navíc to průběžně mění . A vzhledem k tomu že pod 200 to nemá cenu Bulldu vytahovat, tak se často fakt vrátit nestíhám.


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 21 Apr 2015, 19:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Nebudem zasírat vlákno : každá předpovědní instituce má trochu jiný podkladový modely. To že se v čase předpověď mění je jen upřesnění ( opravení ) předpovědi...Ale to snad víš :oops:
Nech si povídat o počasí třeba od padáčkářů - ty to maj dost zmáklý. Nebo Zárybnická na čt - ta holka lítá na větroni, takže neříká bláboly ( na rozdíl od těch vyprsenek na TV hovna, ty když věští, tak se smíchy neudržím :crying2: ).
Já to dělám třeba tak, že vyjedu přes Kozákov : vlevo nad Jičínem mraky, loupnu to k Bezdězu a naopak :D .
My vesničani už nějaký zkušenosti s počasím máme - a ne jako ten jouda Break, co jel v březnu na Ještěd a divil se, že je nahoře ještě namrzlá silnice... :mrgreen:
remote
P.S. pošlu PM


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 22 Apr 2015, 15:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Taky používám takzvanou "remote" metodu - měním cíle podle počasí. V dešti se stejně nesvezeš, tak proč se trápit ...

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Geoo
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 29 Apr 2015, 14:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Tak se nám to tady zase zvrhlo v předpověď počasí koukám :-)

Nemáte někdo zkušenosti s touto značkou. Prodávají je v HK přímo v YAMAZE a cena je docela slušná.


Prílohy:
stivali-moto-racing-prexport-sonic-nero.jpg
stivali-moto-racing-prexport-sonic-nero.jpg [ 47.37 KiB | Zobrazené 15333 krát ]
Peter BT
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 29 Apr 2015, 22:41
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
nooo... ja som doplnil pred pár rokmi moje kanady ešte o tieto goretexové sidi..... používam hlavne na dlhšie jazdy.... alebo pri blbej nálade :-)

http://www.sidisport.com/eng/scheda.php?macro=2&id=14


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 30 Apr 2015, 02:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Geoo.
Prodejnu znám (občas tam servisuju) , boty pak už ne. Na mě jsou moc "zmrzlinový ", blíž mám k modelům Ouklenda a Petera BT. Nejlepší,pokud se ti líbí,je je vyzkoušet, určitě tě tam v nich nechají chvíli chodit po prodejně (i když na to moc určený asi nebudou) a na další věci (vodeodolnost aj.) se zeptat přímo tam.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 30 Apr 2015, 05:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Policejní šněrovací kanady a nikdy jsem v nich nečvachtal. Ani po 400 km v dešti při ceste z dovolené :-) prostě na ně nedám dopustit a až doslouží,pujdu do nich zase.

PS: a hlavně se v nich i dobře chodí....tudíž když se jede někam na výlet,není problém vystoupat i na nějaký hrad nebo památky a člověk svou chůzí a vrzáním nepřipomíná robota :-D :-D :-D :-D :-D


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 30 Apr 2015, 06:27
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
Policejní šněrovací kanady a nikdy jsem v nich nečvachtal. Ani po 400 km v dešti při ceste z dovolené :-) prostě na ně nedám dopustit a až doslouží,pujdu do nich zase.

PS: a hlavně se v nich i dobře chodí....tudíž když se jede někam na výlet,není problém vystoupat i na nějaký hrad nebo památky a člověk svou chůzí a vrzáním nepřipomíná robota :-D :-D :-D :-D :-D


Miro, podle toho co píšeš máš zřejmě policejní kanady, které byly vyrobeny tak někdy kolem roku 1991 ... :-) A až ti doslouží, tak do těch současně vyráběných fakt nechoď, protože pokud ti po pár dnech neupadne lepená podrážka, tak se minimálně lehce odlepí a pak budeš mít v botách fakt čvachtavo ... :-) ;-)
Asi bych když tak zkusil buď sehnat v některém Armyshopu starší výrobu, nebo raději armádní ... ;-) Přece jen, dnes policajta a navíc v dešti, na ulici neuvidíš ... ;-) :-D , takže podle mě ani není požadavek na nějakou vodotěsnost jejich obuvi :-)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 30 Apr 2015, 06:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Nevím,co to je za vzor přesně,ale mám je od roku 2006 a nikde nic neupadlo :-) a vodu nepustí :-D


svela
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 30 Apr 2015, 20:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29 Sep 2010, 19:24
Príspevky: 109
Bydlisko: Považská Bystrica

Offline
Kanady sú dobré, ale lampakozačky ešte lepšie. Mám posledné rok výroby asi 71? Vymastím ich indulonou a môže sa ísť na to aj popod vodu. :lol:

_________________
Život letí ako rýchlik, len rozum za ním nestíha.


Geoo
Poslať  Predmet príspevku: Re: Co obouváte, aneb jaké máte boty ?  |  Napísal: 25 Máj 2015, 05:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Júl 2013, 17:17
Príspevky: 81
Bydlisko: Vysočina

Offline
Tak už je mám doma. Zatím 2 jízdy a musím přiznat, že oproti kanadám úplně jiný cit.
Nakonec Alpynestary - nejsou tak zmrzlinové a musím přiznat, že nic pohodlnějšího jsem na noze neměl !
Kanady zůstanou v záloze ke kevlarum.


Prílohy:
IMG_20150519_165623~2.jpg
IMG_20150519_165623~2.jpg [ 1.83 MiB | Zobrazené 15239 krát ]
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.