Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 23:39


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: Technická po novém   |  Napísal: 03 Mar 2016, 11:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak co psovodi, nebyl jste někdo po novém roce na technické? Kamarád koupil dragstara a byl odejit že všech STK ve městě (předkopy , světelná rampa, jiná řidítka........vše údajně s homologací ale nezapsané v TP) s tím, že si nenechají dát 500t pokutu. Řeší snad i širší řidítka apod.
Tak pište zkušenosti, jak to vypadá u Vás, já se s jednou motkou chystám až v létě, tak si to snad nějak sedne.



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 03 Mar 2016, 12:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To jako maji od kazde motorky,rocniku a modelu obrazek,jak vypada v origu od vyrobce??? Tomu se me nechce verit


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém   |  Napísal: 03 Mar 2016, 14:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Stačí připojení na internet a nebo změřit rozměry dle TP (třeba v případě řidítek) myslim


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 03 Mar 2016, 15:56

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
co néni napsaný v techničáku,to je černota.
otázka je,kdo je taková hlava mapa a rozhodne,že to tam néni od výrobca a nedá známku


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 03 Mar 2016, 16:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Ty chlapi na STK to mají taky na pikaču. Prej po nich teď dost zezhora šlapou a všechno se fotí do databáze. Nikomu se teď moc nechce "mhouřit očko". ;)

Ono stačí, jak teď rozjebali kontrolu při emisích na autech s tím připojením diagnostiky k řídící jednotce.. Ale co mám info, tak Děčín už to prej umí ojebat.. Uvidím, jdu na STK v červnu.

Myslím, že už se to tady řešilo na fóru s rozměrem zadního ráfku, na kterej můžeš dát jenom pneu 175/R17.. Přitom stejný ráfky Yamaha používá i na jiný motorky, kde v techničáku klidně používaj pneu 185/R17. Zkusím teda zjistit, jak to je, když mám homologační "kartičku" na moje BOSy - jestli to jde jenom s tím napsat do techničáku.. V tý "kartě" mám přímo napsáno, že výfuky jsou na Yamaha BT 1100, ale i tak nevím, jestli to byrokrati a úřední šiml dokážou akceptovat a dopsat to velkýho techničáku.. Napište někdo info, pokud máte tu zkušenost. :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 03 Mar 2016, 18:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já mám nastěstí na STK origo laufy...20min to mam přehozeny
Jenom se musim mrknout do technicáku...jestli tam mám rozměr řídítek a počet světel :-)


Tomer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 04 Mar 2016, 10:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Třeba ty přídavný světla jsem řešil teď, když jsem dával přídavný dálky na GS. Podle vyhlášky může být jen jedno přídavný dálkový a druhý musí být mlhový...navíc s tím zapisováním do TP budou jen problémy (homologace, typový listy atd.)


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 04 Mar 2016, 15:53

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
je to na prďu,no
moje auto bylo na stk v prosinci a celkem s odřenýma ušima
překopaný sání,snížený,lamináty v interiéru,zamračená kapota ..... a už měli řeči

jinak je ve výborným stavu

dyž sem tam měl laďák a to sání,kluci na emisách se moc netvářili,ale po měření konstatovali,že tak dobrý hodnoty tam hooodně dlůho neměli


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 05 Mar 2016, 21:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
To ford
Od ledna by jsi nejspíš neprošel, co tak slyším.


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 06 Mar 2016, 10:44

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
no jo,budu teď měnit olej a filtry,tak to nakopnu zasej zpátky,ale zbytek nechám,mosel bych vyházat muziku a to prostě nejde :o)


Prílohy:
repro.jpg
repro.jpg [ 33.53 KiB | Zobrazené 19809 krát ]
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 06 Mar 2016, 14:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
S motorkou jsem byl vloni a OK. Jestli během příští STK budou držkovat kvůli výfukům IXIL tak si je prostě nechám zapsat do TP, pokud to nepůjde tak volám do IXILu ať mi dají takovou dokumentaci která je pro český ouřady dost dobrá nebo jim je pošlu zpátky (po 7 letech...) a ať si je strčí do prd .... :-))
A s autem jdu příští týden tak jsem zvědavej. Je to 100% sériovka ale posledně nějak nemohl naladit otáčky ze zdířky zapalovače tak to nějak obešli... teď mě to samotnýho zajímá jak si poradí :-)
Proti tomu zpřísnění obecně nic nemám, od toho STK jsou.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku: Technická po novém  |  Napísal: 06 Mar 2016, 19:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Já se "děsím " hlavně emisí . Připojí diagnostiku a jak je závada, dal tě to prý nepustí. Je to on-line propojený do centrálu včetně VIN . A taky už mám babičku trochu nakvetlou, tak uvidím. Ještě jednu TP bychk potřeboval, takže v listopadu se budu "modlit " S Bulldou ani se Zuzanou strach nemám, tam mě vytknou max, rozšíření zrcátek a ozdobné šrouby rzv což jim na místě za 10 minut sundám a jak to napíše dám zpět.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technická po novém  |  Napísal: 13 Mar 2016, 09:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
V pátek jsem to absolvoval, STK + emise na autě. 1 a 1/4 hodiny celkem, bez závad a potíží. Víceméně to funguje jako dřív, jen během emisí zapojoval diagnostiku.
Na vedlejší "jámě" probíhala technická na starším lehce upraveným Ford Puma a tam to teda brali dost do detailů - počty airbagů, rozměry kol atd.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.