Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 16:29


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 22 Júl 2016, 08:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Lof87 píše:
Mirec> Thruxton je drobnej, ale zase bude tím super pro řádění v zaráčkách. Jakmile si člověk zvyjne na kardan, tak by už za řetěz nevyměnil, i když u Thruxtona bych vyjímku asi udělal.

cafe-racer> Motka s podobnýma parametrama jako BT se nedělá, hodně dlouho jsem lítal po netu a srovnával. Možná trochu MT-01, ale to je bestie nevhodná na cestování a už vůbec ne ve dvou. Přijde mi, že krapet podobná Bulíkovi je akorát Breva 1100. Já bych Bulldu neměnil, ale v tomhle su jak malý dítě, chtěl jsem si splnit sen, dokud je to ještě možný. Tyjo za 11let musí být to citový pouto sakra velký, myslím, že ho nikdy neprodáš...a jednou budou mít tvoje děti krásnýho veterána. Bullda je pro mě jedna z posledních poctivých karbecových motorek.

Zapomněl jsi na MG Sport 1200. Je to sice 4-ventil, který je výkonově výš, ale vzhledem a posazem je Bulldogovi nejpodobnější. Grisso 1200 má stejný motor (i Breva 1200, Stelvio a Norge). Sportka by se mi líbila víc než Grisso - to je takový raubíř a jak píšeš spíš na řádění kolem komína.



Reklama


Lof87
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 22 Júl 2016, 09:22

Registrovaný: 15 Apr 2015, 14:48
Príspevky: 34

Offline
Felix> neboj nezapomněl, 11ka má chod motoru podobnější BT, ta 12ka má ráda víc otáčky a je celkově víc do sportovna. 11ka je klidnější, prej jednodušší a míň náročná na servis (což by mohla být pravda, čtyřventil vs. dvouventil). Já jel pouze na 850 a ta mi přijde dynamikou zrychlení krapet líp, jak BT, ale ne o moc - nejsem závodník a nevytáčím motor před omezovač, jezdím kochačku a tu si užívám. Může to být ale jen zdání, bo Guzzi víc vibruje. Co mi chybí je Bulldočí velký krouťák od 2 tis., ale u 850 se to čekat nedá. U buldy jsem jezdil 2-3,8tis. ot. a u 850ky je to 3,5-5tis a furt musím řadit. Pod 3 tis. se to nedá už vůbec. Spíš by mě zajímal ten gyroskopický moment u 12ky např. v zatáčce. Na 12ce Sportce jsem seděl na motosalonu, mrtě pohodlný a vzpřímený posez jak na Bulldovi.

Co se týče vzhledu, tak 2 roky zpět se mi Griso brutálně nelíbilo, zato Breva byla nádherná a Sportka byla ještě krapet hezčí. Ale za ty dva roky se mi to nějak v palici rozleželo a začlo se mi líbit Griso. Navíc nemám čas na cestování, ale zvládnu jen malý výlet na vyvětrání hlavy o víkendu, tak jsem si řekl, že když se mi začlo líbit víc, tak mi bude stačit. A Griso opravdu není na dlouhý štreky a pro spolujezdce to taky moc není. Jel jsem s manželkou 120 km, nestěžovala si, ale bylo vidět, že se jí po sedadle z BT stýská. Pro řidiče je posez taky krapet nezvyklej, pracky roztáhlý jak na chopperu, tělo v předkolonu, nohy v zadu jak na sportovnější mašině a navíc krapet víc od sebe.


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 22 Júl 2016, 12:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Na Grisu 1200 jsem ještě nejel, ale když jsem pracoval v opavském Repremotu, zajížděl jsem před cca 5-ti lety naše předváděcí Stelvio 1200 a svezení to bylo parádní (i co se týče podvozku). Ten motor se MG opravdu povedl.
V poslední době mě od MG nejvíc zaujal V9 Bobber. Před měsícem jsem se na něm svezl na předváděcích jízdách v Opavě. Velmi lehce ovladatelná, oproti Bulldogovi drobnější moto s parádním motorem, který tahá už odspodu a jde i slušně do otáček. Podvozek zkousne i rozbité okresky (V7 tady poskakuje jak koza) a právě na okreskách je svezení nejlepší. Jediné co bych mu vytkl je neklidné řízení nad 120 km/h. Ale k tomu ani není určen. A pokud máš ve výstroji 120 kg jako já, tak se za tebe vejde už jen žížalka. Na cestování taky moc není, i když....
Moc se mi líbí, svezení mě nadchlo, takže se musím přiznat, že bych asi neváhal vyměnit ji za Bulldoga. Samozřejmě bez doplatku. :wink2:

P.S. Nedávno ji testoval Sršeň v Autosalonu a hodnotil vysoko. :fing:


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 07 Sep 2019, 08:25

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Zdravím.Tak jsem taky vystoupil z klubu.Bulda šel do Českých Budějovic.Ať Vám to jezdí.Simir.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 07 Sep 2019, 13:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Simir píše:
Zdravím.Tak jsem taky vystoupil z klubu.Bulda šel do Českých Budějovic.Ať Vám to jezdí.Simir.
Ahoj. Za co ho měníš? Nebo jsi to zabalil?


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 14 Sep 2019, 05:48

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Ahoj.Spíš zabalil.Koupil jsem čtyřkolku.Na motorku nebyla parta.Bulda byl na mě už moc těžkej,jestli mi padne něco do oka tak ještě pojezdim.12-ka sportster by se mi ještě líbyl.Uvidím na jaře.Čau.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 14 Sep 2019, 11:56

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Simir píše:
...12-ka sportster by se mi ještě líbyl.Uvidím na jaře.Čau.

Čeče neblázni :crying: :crying:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 04 Jan 2020, 12:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Ty jo, chvilku se tady člověk neukáže, pustí Vás z očí a Simir vyvede hned nějakou píčovinu:(. Tak tenhle človíček mi na srazu bude chybět. Dost jsme si rozuměli - přeci jenom jak jsme byli vrstevníci :) :) :) . Doufám, že vyjde ten Sportster a přijedeš alespoň na něm.


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 07 Jan 2020, 17:58

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
:D Díky Kordy.Jsem nevěděl že je ti 64.No jo čas nezastavíš. :D :crying2:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 23 Jan 2020, 10:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Je, ale vypadám podstatně na míň.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 11 Sep 2020, 18:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Nerad, ale musím se zeptat. Zlé jazyky šeptají, že se nás rozhodl opustit jethro, tedy co se bulldy týká. Takže Jirko , jak to je?

Odesláno z mého S55 pomocí Tapatalk


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Sep 2020, 07:16

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
:D Tak jsem nakonec po skoro roce nevydržel a koupil motorku.Je to cagiva Raptor 650.Skoro jako bullda ale podstatně lehčí.Pomalu si na sebe zvykáme.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Sep 2020, 16:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Vítej zpátky

Odesláno z mého S55 pomocí Tapatalk


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 17 Sep 2020, 22:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Simir píše:
:D Tak jsem nakonec po skoro roce nevydržel a koupil motorku.Je to cagiva Raptor 650.Skoro jako bullda ale podstatně lehčí.Pomalu si na sebe zvykáme.

Dobrá volba - jestli se nepletu, tak Cagiva dávala do obou Raptorů motory ze Suzuki SV (650 i 1000), takže zábava i spolehlivost v jednom a navíc ji nepotkáš na každém rohu. A to, že máš víc koní a vodníka, Ti odpustíme, když nás nebudeš v zatáčkách moc prohánět :wink2: . Takže ať Ti dělá radost!
P.S. - Máš klasiku nebo V-Raptora?


Simir
Poslať  Predmet príspevku: Re: Prodaný Bullda  |  Napísal: 19 Sep 2020, 07:41

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Myslim že klasiku.R.v.2001 karburatory.Jakej je rozdíl nevim,zatim jsem to neštudoval.Máš pravdu je tam motor z sv a jede to pěkně ale na bulldu nemá.Ale dobrý!


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.