Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 18:22


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 02 Feb 2018, 10:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
ahaaa...tož to ja...ja uz su slepe jak patrona...takze jsem myslel,ze sis nechal polepit ciferník :D :D :D



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 02 Feb 2018, 14:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
To by taky šlo, ale to už je jiná cenová. Třeba bývalý Prim udělá cokoli, ale taky si to zaplatíš


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 01 Apr 2018, 07:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Přes nadšence z Polska jsem se dostal k vysněnému štítku :
Obrázok

Ještě mě čeká výměna zrcátek za ty, co se montují směrem domů (a la café racer)... zatím jsem ještě nedokázal sundat závaží (sekly se mi ty gumové rozpěrky uvnitř řidítek, takže musím vrtat).

A po letech výměna bezdrátové komunikace : PMR se stěhují do propadliště dějin a na skupinovou jízdu jsme pořídili interkomy SCS-S1. Pro mě hlavní výhoda v tom, že mi do ucha bude mluvit navigace z telefonu, doteď jsem jezdil tak nějak po paměti (což ne vždycky funguje).

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 01 Apr 2018, 11:07

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
No nic proti gustu,moje krevní skupina ten štítek zrovna není ... hele,zrovna tuto zimu jsem řešil stejný,dlouho odkládaný problém se závažíčkama - nejdřív velkým šroubovákem kousek odpáčit od řidítka,pak vkládat další kousky materiálu pro další páčení,až jsem to dostal nakonec ven. :wink:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 01 Apr 2018, 21:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Poslední letošní drobnoúpravy kufru a čekáme už jen na ty gumy .
Obrázok
Štítek je zajímavý, ale chtělo vy to vidět naživo. Já šel opačnou cestou nahoru, ale teď mám cukání vrátí se k origo.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 02 Apr 2018, 13:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Zatím to tak nevypadá, ale je to kopie prakticky nesehnatelných dílů z velice limitované edice V-Metal.
Nejsem srab, abych se schovával za žensk... teda vlastně za štítek ;) pohodlí ani ochranu před větrem na buldovi fakt nehledám, od toho jsou jiné dopravní prostředky.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 12:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
ObrázokObrázok

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 18:58

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Tak já taky ... :wink:


Prílohy:
SAM_1857.JPG
SAM_1857.JPG [ 1.39 MiB | Zobrazené 16725 krát ]
amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 19:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Ty jo, China blaster bulldovi fakt sluší Kurna Mirec, to je vonavka. Na srazu budu okukovat a tahat rozumy.
A ke cafe, zajímavý, ale můj styl to není. Linie hezká, ale ty vylezajici budíky....... Jen můj názor, co motorka, to majitel, to vkus ........


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 20:58

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
amik píše:
Ty jo, China blaster bulldovi fakt sluší Kurna Mirec, to je vonavka. Na srazu budu okukovat a tahat rozumy.
A ke cafe, zajímavý, ale můj styl to není. Linie hezká, ale ty vylezajici budíky....... Jen můj názor, co motorka, to majitel, to vkus ........

Celý roky přešlapuju kolem vyhřívaných heftů,ale nechci zatěžovat el.systém a regulátor,vím co to umí,poslední dobou mě začíná zlobit revma i v zápěstí,tak tohle jakési malé,ale trochu funkční řešení ... :?


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:00

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
P.S. to nevylézají budíky,ale futrál s navigací :lol:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak k tomu ti povím, že už druhý rok jezdím s čínskými teplo gripy za pár korun a žádný problém. Jedno relé, jedná pojistka a cca 400kc za vše.
Budíky jsem myslel u cafečka
Tyhle jezdí na kawe, bulldovi a vstromu (dával jsem já). Jednoduchý, funkční, guma kvalitní, žádné problémy jak Oxford. A taky tenký, žádný klacek v ruce. Na srazu možno osahat (dvojmo)
Gripy, ne kozy pro nechápajíci
Obrázok


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:18

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Sem nepochopil,že budíky patří k foto Café- racera :D ,mě u vyhřívaných heftů se.. taky ty káblíky kolem řidítek,spíše bych se přikláněl k nasazovacím na suchý zip a do zásuvky :wink:
Jinak na srazu rád osahám :w00t: :w00t:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Uvidíš, není to ani vidět, jde to podle bovdenu. A osahat můžeš všechno, max. jednu chytíš
Vyřešený za 300k to mají fakt super
Já je snad koupím do tomboly


Naposledy upravil amik dňa 29 Apr 2018, 21:26, celkovo upravené 1


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Jo a jiný model s 5st vyhřívání ale Elektro modulem mi 3 roky slouží na 125 burgmanovi
Jo a tak jsem je koupil, snad do srazu dojdou


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.