Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 12:55


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:44

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ale jo,věřím věřím,ony i tyhle blástry trochu pomáhají,letos pojezdím a uvidím co dál :wink: akurát se trochu začaly třást zrcátka díky ztrátě závažíček,což budu muset taky dobudoucna vyřešit :)



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Zrcadla jsem letos měnil, něco se mi uvnitř vyklepalo a litalo za sklem. Když už mě bral čert tak jsem koupil nové. To by tam závaží s delším šroubem nešly?


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:55

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
amik píše:
Zrcadla jsem letos měnil, něco se mi uvnitř vyklepalo a litalo za sklem. Když už mě bral čert tak jsem koupil nové. To by tam závaží s delším šroubem nešly?

Ale jó šly,ale to bych měl řidítka široká snad metr ... :lol: :lol:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 29 Apr 2018, 21:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
No no no. Dával jsem je na stroma a nevypadalo to blbě


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 30 Apr 2018, 05:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Štítek nalakovat, blinkry vyměnit, nahodit USD vidle a jiná řidítka, ono to hnedka bude dávat větší smysl.
Kolem roku 2029 bych měl mít hotovo tímhle tempem :-)
Jinak motorka funguje i přes pokročilý věk stále skvěle. O víkendu 600 kilometrů po Jeseníkách, mrtě zatáček projetých nerůznějšíma náklonama a rychlostma a prostě spokojenost.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 20 Apr 2020, 10:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Sice už je po zimě, ale něco se ve mě zlomilo a konečně jsem na Bulldu objednal pancerove brzdové hadice. Jelikož jsou atyp (vzadu) tak jsou samo o litr dražší než běžné, ale vem to čert. Za dva dny od objednání byly na poště, vypadají super a já můžu jen pochválit a doporučit fy. PP tuning. Navíc po 14 letech bych měl mít už skoro třetí sadu hadic dle výrobce a já měl stále původní . Ostuda. Nic méně sloužily vždy na 100% tak si cestu do krabice už zaslouží.

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 20 Apr 2020, 13:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
ja dal širší řidítka a nový lamely a gumy , ale to není vylepšení , to je spotřebak , teda kromě těch řidítek


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 20 Apr 2020, 18:30

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
amik píše:
Sice už je po zimě, ale něco se ve mě zlomilo a konečně jsem na Bulldu objednal pancerove brzdové hadice. Jelikož jsou atyp (vzadu) tak jsou samo o litr dražší než běžné, ale vem to čert. Za dva dny od objednání byly na poště, vypadají super a já můžu jen pochválit a doporučit fy. PP tuning. Navíc po 14 letech bych měl mít už skoro třetí sadu hadic dle výrobce a já měl stále původní . Ostuda. Nic méně sloužily vždy na 100% tak si cestu do krabice už zaslouží.

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


Poznáš rozdíl :wink:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 20 Apr 2020, 18:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
To jsem zvědav, už takhle kousali až až

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 26 Apr 2020, 19:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak potvrzuji, pancerovky i na bulldovi výrazná změna, páčky tvrdý jak beton, zadek mě blba při testu začal předjíždět, ten nikdy takhle nebrzdil. Jediný problém s prodejcem je, že poslal jen obyčejný průtokový šrouby a nedodal jeden dvojitý k rozdelovaci. Dal jsem původní, funguje bez problémů, dodavateli napíšu, jestli má chybu v datech a nebo šlo jen o selhání lidského faktoru.. Jinak tedy velká spokojenost, jen si na ně budu teď teda muset chvíli při prvních jízdách myslet....

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 11 Aug 2021, 06:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Nedávno jsem neprošel STK kvůli zrcátkům bez homologace, tak jsem vyrazil na nákupy. Můžu doporučit M-style, mají v Praze i kamennou pobočku - jen pozor, výběr mají obrovský a ceny velice příznivé (příslušenství je prakticky za ceny Aliexpresu), takže můžete dopadnout jako já :-)
Príloha:
IMG-0774.jpg
IMG-0774.jpg [ 167.26 KiB | Zobrazené 10191 krát ]

Príloha:
IMG-0775.jpg
IMG-0775.jpg [ 157.91 KiB | Zobrazené 10191 krát ]

Přední blinkry mají horní řadu bílé LED (homologované jako přídavné světlo, na denní svícení to svítí málo) ; zadní zase červené LED, dají se zapojit na obrysovky nebo brdovky.

S výsledkem jsem spokojený ; až když jsem sundal origo žluté blinkry tak jsem si všimnul, jak do té motorky barevně vůbec nezapadaly.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.