Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 15:07


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 11 Apr 2023, 20:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
U mě to není co po ale co k bulldovi. Splnil jsem si dnes sen. 130km v dešti, kroupach ale jsem šťastný ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok



Reklama


Tomer
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 13 Apr 2023, 09:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Pěkná Afrika, ať ti jezdí ;-)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 13 Apr 2023, 11:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Bláťáci se scházejí :D ale jo,sny se mají plnit a tobe preju jen spokojenost s novým korábem


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 15 Apr 2023, 10:55

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
No já jsem šel obrácenou cestou. Někdy i méně znamená více, jako alternativa k velké motorce i jako ohromná nostalgie k dřívějším létům ... já si to strašně užívám, a až jednou dojdou síly na velkou, budu rád za tu malou :fing:


Prílohy:
Compress_20230415_114040_0033.jpg
Compress_20230415_114040_0033.jpg [ 222.33 KiB | Zobrazené 9687 krát ]
Compress_20230415_114451_1563.jpg
Compress_20230415_114451_1563.jpg [ 244.42 KiB | Zobrazené 9687 krát ]
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 15 Apr 2023, 11:59

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ta Afrika je samozřejmě pěkná, moc, Alešku, já bych asi upřednostnil Tigera od Triumphu kvůli kardanu :-D jinak super, ať ti přináší radost :fing:


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 15 Apr 2023, 18:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Mirec píše:
Ta Afrika je samozřejmě pěkná, moc, Alešku, já bych asi upřednostnil Tigera od Triumphu kvůli kardanu :-D jinak super, ať ti přináší radost :fing:
Tiger byl dlouho v hledáčku. Ale 1200 v xc je cenově nesmysl a navíc, je to proti Africe hrozný mastodont. Jízda mi hodně připomínala GS. Řetěz mě taky štve, ale tak ho holt namazažu spolu s žábou, tam mě to stejně neminulo. A když mě to bude srat moc, tak to za rok dva vyměnim. Narozdil od bulldy mě to tolik trápit nebude. Jinak jawka s pávíkem je úžasná, ale na její sehnání a renovaci nemám čas a asi ani schopnosti. Chvilku jsem laviroval s novým klonem, ale to mě pustilo, není to už ono. Peráka i panelku mi před lety táta prodal (byly jeho) a teď, když by se mi taky libily, už to je monkey bussines


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 16 Apr 2023, 09:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
amik píše:
Mirec píše:
Ta Afrika je samozřejmě pěkná, moc, Alešku, já bych asi upřednostnil Tigera od Triumphu kvůli kardanu :-D jinak super, ať ti přináší radost :fing:
Tiger byl dlouho v hledáčku. Ale 1200 v xc je cenově nesmysl a navíc, je to proti Africe hrozný mastodont. Jízda mi hodně připomínala GS. Řetěz mě taky štve, ale tak ho holt namazažu spolu s žábou, tam mě to stejně neminulo. A když mě to bude srat moc, tak to za rok dva vyměnim. Narozdil od bulldy mě to tolik trápit nebude. Jinak jawka s pávíkem je úžasná, ale na její sehnání a renovaci nemám čas a asi ani schopnosti. Chvilku jsem laviroval s novým klonem, ale to mě pustilo, není to už ono. Peráka i panelku mi před lety táta prodal (byly jeho) a teď, když by se mi taky libily, už to je monkey bussines


Aleši mrkni se pořádně :wink: .
Na fotce je indická kývačka s pávem, ne veterán :shock: . Moc se to těm indům povedlo, je to opravdu hezká motorka. Od staré kývačky na fotkách na první pohled k nerozeznání. Měl jsem možnost se svézt na indickém Péráku (už jsem to tu někde psal) a svezení je to moc fajn.
Jinak já si to užívám na Jawě 350/354 r.v. 1958.


Prílohy:
IMG_0889.JPG
IMG_0889.JPG [ 621.82 KiB | Zobrazené 9683 krát ]
zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: co po Buldokovi  |  Napísal: 03 Jún 2023, 22:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
Felix píše:
amik píše:
Mirec píše:
Ta Afrika je samozřejmě pěkná, moc, Alešku, já bych asi upřednostnil Tigera od Triumphu kvůli kardanu :-D jinak super, ať ti přináší radost :fing:
Tiger byl dlouho v hledáčku. Ale 1200 v xc je cenově nesmysl a navíc, je to proti Africe hrozný mastodont. Jízda mi hodně připomínala GS. Řetěz mě taky štve, ale tak ho holt namazažu spolu s žábou, tam mě to stejně neminulo. A když mě to bude srat moc, tak to za rok dva vyměnim. Narozdil od bulldy mě to tolik trápit nebude. Jinak jawka s pávíkem je úžasná, ale na její sehnání a renovaci nemám čas a asi ani schopnosti. Chvilku jsem laviroval s novým klonem, ale to mě pustilo, není to už ono. Peráka i panelku mi před lety táta prodal (byly jeho) a teď, když by se mi taky libily, už to je monkey bussines


Aleši mrkni se pořádně :wink: .
Na fotce je indická kývačka s pávem, ne veterán :shock: . Moc se to těm indům povedlo, je to opravdu hezká motorka. Od staré kývačky na fotkách na první pohled k nerozeznání. Měl jsem možnost se svézt na indickém Péráku (už jsem to tu někde psal) a svezení je to moc fajn.
Jinak já si to užívám na Jawě 350/354 r.v. 1958.



no to mě pos..... to je fakt indian , proč to u nas nejde? , ale jo , vim to....... :(


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.